• کدخبر: 12915
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۴۶ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۹
  • چاپ خبــر
فرماندار شهرستان دهاقان گفت:

یادواره (سجاده های خاکی)شهدای گمنام ،مفقود الاثر و شهدای ورزشکار و دانشجو در دهاقان برگزار می گردد.

فرماندار شهرستان دهاقان گفت: همه ما موظفیم با توجه به فرمایش مقام عظمای ولایت یاد و خاطه شهدا را گرامی داشته و در راه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام برداریم وامروز بزرگترین وظیفه مادر قبال خون شهدا اطاعت از ولایت فقیه می باشد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبر شهرستان دهاقان “دهاقان نا” علی اصغر قاسمیان در جلسه ستاد برگزار ی یادواره سجاده های خاکی گفت همه مامدیون شهدا هستیم و باید هر آنچه در توان داریم برای زنده نگاهداشتن یاد و خاطره شهدا انجام شود .

وی با اشاره به برگزاری یادواره شهدای مفقود الاثر خاطر نشان کرد: هنوز مادرانی هستند که در انتظار فرزندانشان به سر می برند و چشمائی که در انتظار آنهاست وظیفه مادر قبال خون شهدای گمنام و مفقود الاثر آن است که راه آنان را ادامه داده و در راستای حفظ نظام باید تابع ولایت فقیه باشیم.

فرماندار دهاقان گفت : یادواره شهدا باید منشا اثرات بسیاری در جامعه بویژه نسل جوان باشد و در مقابل تهاجم فرهنگی پناهگاهی امن برای مردم باشد .

سرهنگ افشار ی در جلسه برگزاری یادواره شهدای ورزشکار گفت: شهدا در برپائی یادواره شهدا خود حضور دارند و هدایتگر امور هستند.

وی همچنین از حضور حاج حسین کاجی به عنوان راوی دفاع مقدس در این مراسم خبر داد و گفت: از دیگر مهمانان این یادواره مداح اهل بیت(ع) حاج مجتبی رمضانی هستند و قرار است یادواره با مجری گری برادر راستی مجری صدا وسیما برگزار گردد.. در این مراسم پخش کلیپهای ضبط شده از خانواده های شهدای ورزشکار و مفقود الاثر و دانشجو اجرا می گردد.

در پایان با اشاره به فعاالیتهای انجام شده در راستای برگزار ی یادواره خواستار برگزار ی مسابقه فرهنگی شهدا ، فیلمبرداری توسط گروهی از صدا و سیما ،زیر نویس توسط صدا وسیما و پخش تیزر ،برگزار ی نمایشگاه در ورودی مکان برگزار ی یادواره شهدا و برگزاری نمایشگاه در خصوص امام زمان (عج) شدند.

یادواره شهدای گمنام ،مفقودالاثر ،ورزشکار و دانشجو در تاریخ جمعه یکم اسفند در مکان باشگاه شهدای دهاقان برگزار می گردد.

SAM_8547

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها