دهاقان‌ بیدار

یادواره (سجاده های خاکی)شهدای گمنام ،مفقود الاثر و شهدای ورزشکار و دانشجو در دهاقان برگزار می گردد.

کدخبر: 12915
بهمن ۲۹, ۱۳۹۳ در ساعت ۱۰:۴۶ ب.ظ

به گزارش پایگاه تحلیلی خبر شهرستان دهاقان “دهاقان نا” علی اصغر قاسمیان در جلسه ستاد برگزار ی یادواره سجاده های خاکی گفت همه مامدیون شهدا هستیم و باید هر آنچه در توان داریم برای زنده نگاهداشتن یاد و خاطره شهدا انجام شود .

وی با اشاره به برگزاری یادواره شهدای مفقود الاثر خاطر نشان کرد: هنوز مادرانی هستند که در انتظار فرزندانشان به سر می برند و چشمائی که در انتظار آنهاست وظیفه مادر قبال خون شهدای گمنام و مفقود الاثر آن است که راه آنان را ادامه داده و در راستای حفظ نظام باید تابع ولایت فقیه باشیم.

فرماندار دهاقان گفت : یادواره شهدا باید منشا اثرات بسیاری در جامعه بویژه نسل جوان باشد و در مقابل تهاجم فرهنگی پناهگاهی امن برای مردم باشد .

سرهنگ افشار ی در جلسه برگزاری یادواره شهدای ورزشکار گفت: شهدا در برپائی یادواره شهدا خود حضور دارند و هدایتگر امور هستند.

وی همچنین از حضور حاج حسین کاجی به عنوان راوی دفاع مقدس در این مراسم خبر داد و گفت: از دیگر مهمانان این یادواره مداح اهل بیت(ع) حاج مجتبی رمضانی هستند و قرار است یادواره با مجری گری برادر راستی مجری صدا وسیما برگزار گردد.. در این مراسم پخش کلیپهای ضبط شده از خانواده های شهدای ورزشکار و مفقود الاثر و دانشجو اجرا می گردد.

در پایان با اشاره به فعاالیتهای انجام شده در راستای برگزار ی یادواره خواستار برگزار ی مسابقه فرهنگی شهدا ، فیلمبرداری توسط گروهی از صدا و سیما ،زیر نویس توسط صدا وسیما و پخش تیزر ،برگزار ی نمایشگاه در ورودی مکان برگزار ی یادواره شهدا و برگزاری نمایشگاه در خصوص امام زمان (عج) شدند.

یادواره شهدای گمنام ،مفقودالاثر ،ورزشکار و دانشجو در تاریخ جمعه یکم اسفند در مکان باشگاه شهدای دهاقان برگزار می گردد.

SAM_8547 [1]


[1] تصویر: http://dehaghanna.ir/uploads/2015/02/SAM_8547.jpg