• کدخبر: 13162
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۰۰ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۱۲/۶
  • چاپ خبــر
در آئین تقدیر از پرستاران دهاقان بیان شد:

پرداخت مبلغ۵۷۰۰میلیارد ریال در طرح سلامت/اختصاص مبلغ یک میلیارد تومان تجهیز بیمارستان

ریاست شبکه بهداشت دهاقان گفت :پرستاران در ازای خدمتی که می کنند فقط سلامتی بیمار را می خواهند و در ایثار جان خود از برترین انسانها هستند.

به گزار ش پایگاه خبری تحلیلی شهرستان دهاقان “دهاقان نا” ماشاءالله محمدی در مراسم تقدیر از پرستاران در روز ولادت حضرت زینب (س) گفت: خدمات خوبی در بیمارستان جهت بیماران انجام شده است و این روند رو به رشد است.

وی افزود: در راستای اجرا ی طرح نظام سلامت، تاکنون مبلغ ۵۷۰۰ میلیارد ریال در شهرستان دهاقان پرداخت شده است و هزینه ویزیت پزشک عمومی در بیمارستان دهاقان ۳۰۰۰۰ریال می باشد، که در مقایسه با مبلغ ویزیت پزشک عمومی مطب خصوصی یک چهارم قیمت است.

ریاست شبکه بهداشت در ادامه از تلاشهای مسئولین شهرستان در خصوص پیگیری امور بیمارستان تقدیر نمود و اختصاص مبلغ ۱۰ میلیارد ریال تجهیز بیمارستان را از جمله خدمات انجام شده دانست و اظهار امیدواری کرد تا با نصب تجهیزات لازم خدمات بهتری را ارائه دهد.

محمدی گفت: زحمات متخصصین و پزشکان و پرستاران بیمارستان شهدای دهاقان بسیار ارزشمند است و باعث شده رضایت مندی در بین مردم ایجاد شود. وی در ادامه از زحمات عبدالحسین احمدیان که از خادمان سلامت در شهرستان است، تشکر نمود.

امام جمعه دهاقان در ادامه از زحمات پرستاران تقدیر نمود و گفت: ماباید قدر نعمت سلامتی را بدانیم و شکرگزار خداوند به جهت نعمتهای فراوان ایشان و خدمات نظام جمهور ی اسلامی ایران باشیم.

علی اصغر قاسمیان در خاتمه از طرح سلامت در جهت کاهش آلام بیماران یاد نمود و گفت: ما باید از کسانی که با ایثار خود به بیماران خدمت می کنند، تشکر نمائیم .

عبدالحسین احمدیان از مسئولان خواست تا با اعزام متخصصین مربوط به سونوگرافی به بیمارستان هفته ای دو روز به مدت ۶ ساعت خدمتی به مردم شهرستان دهاقان نمایند.

در پایان همایش به ۸۰ نفر از پرستاران بیمارستان دهاقان در روز ولادت حضرت زینب (س) با اهداء یک شاخه گل،لوح تقدیر و کارت هدیه تقدیر شد.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها