• کدخبر: 13742
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۵۲ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۳/۱۲/۲۹
  • چاپ خبــر
در اجلاسیه بسیج شهرستان مطرح شد؛

ولایت فقیه مهمترین پشتوانه برای حرکت در جبهه فرهنگی است

عبدالرضا پدرام: کانون نهضت های بیداری در دنیا جمهوری اسلامی است ودشمن در صدد است که جمهور ی اسلامی ایران را نابود کند و به ماضربه بزند و این بار نه از جبهه نظامی بلکه در جبهه فرهنگی با نظام اسلامی مقابله می کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شهرستان دهاقان “دهاقان نا” کارشناس مسائل فرهنگی در جمع بسیجیان و مسئولان مجمع بسیج شهرستان دهاقان گفت: دنیا بعد از ۱۱۵۰ سال، معنویت را یکی از مهمترین نیاز های خود می داند و اکنون مردم اروپا، آمریکا و آفریقا بصورت چشمگیر به معنویت روی آورده اند و اکنون سکان معنویت جهان، جمهوری اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه رزمندگان ، بسیجیان و مردم شهید پرور ایران کاری عظیم در تحقق انقلاب اسلامی نمودند گفت: امروز دشمن قدّاری که هیچکدام از ارزشهای انسانی و قانونی برای او ارزش نیست، با تمام قدرت با جمهور ی اسلامی در مبارزه است و باید بدانیم در دنیا ۵۰۰ هزار نفر از کارشناسان خبره و روانشناسان عالی بر علیه جبهه مقاومت اقدام می کنند.

پدرام گفت: داعش می توانست در شمال آفریقا هم با شد ولی ۹ سال پیش گفتند: که جبهه مقاومت از ایران تا لبنان است و باید کمر آن را شکست.

وی تصریح کرد: جبهه ای که دشمن در ابعاد فرهنگی در آن کار می کند، فاصله گرفتن مردم از ولایت و منویّات مقام معظم رهبری است، که متأسفانه ما در این مقوله کم کاری نموده ایم و باید از خودمان بپرسیم: در سال اقتصاد و فرهنگ چه کرده ایم؟

کارشناس مسائل فرهنگی با بیان اینکه ما باید علت اصلی موفقیت خود در سال ۱۳۵۷ را بدانیم و از آن فاصله نگیریم و ارزشهای خود را فراموش نکنیم اذعان داشت: ما از بعضی از ارزشها فاصله گرفته ایم و در بحران فرهنگی موجود در دنیا که فرهنگ ایرانی اسلامی، در نوک پیکان حملات دشمن است و برهنگی، شهوت پرستی، لذت طلبی در دنیا اوج گرفته و دشمن، نهاد خانواده را به راه انداز ی شبکه های ماهواره ای و شبکه های اجتماعی مورد هدف قرار داده است.

پدرام با اشاره به اینکه بسیج حلّال مشکلات نظام جمهور ی اسلامی بوده گفت: امروز هم ما باید در صحنه فرهنگ با دشمن بجنگیم و ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

وی مهمترین مشکل جامعه را فراموش شدن اخلاق در مسائل اجتماعی و تفرقه بیان نمود و راه مبارزه با دشمن را دفاع از فرهنگ دانست و ولایت فقیه را مهمترین پشتوانه برای حرکت در جبهه فرهنگی دانست.

اجلاسیه بسیج شهرستان دهاقان با حضور کارگروههای اقشار و بسیجیان و صاحب نظران و مسئولان در اسفند ماه ۱۳۹۳ با ذکر مداحی حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) برگزار گردید.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها