دهاقان‌ بیدار

ولایت فقیه مهمترین پشتوانه برای حرکت در جبهه فرهنگی است

کدخبر: 13742
اسفند ۲۹, ۱۳۹۳ در ساعت ۴:۵۲ ب.ظ

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شهرستان دهاقان “دهاقان نا” کارشناس مسائل فرهنگی در جمع بسیجیان و مسئولان مجمع بسیج شهرستان دهاقان گفت: دنیا بعد از ۱۱۵۰ سال، معنویت را یکی از مهمترین نیاز های خود می داند و اکنون مردم اروپا، آمریکا و آفریقا بصورت چشمگیر به معنویت روی آورده اند و اکنون سکان معنویت جهان، جمهوری اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه رزمندگان ، بسیجیان و مردم شهید پرور ایران کاری عظیم در تحقق انقلاب اسلامی نمودند گفت: امروز دشمن قدّاری که هیچکدام از ارزشهای انسانی و قانونی برای او ارزش نیست، با تمام قدرت با جمهور ی اسلامی در مبارزه است و باید بدانیم در دنیا ۵۰۰ هزار نفر از کارشناسان خبره و روانشناسان عالی بر علیه جبهه مقاومت اقدام می کنند.

پدرام گفت: داعش می توانست در شمال آفریقا هم با شد ولی ۹ سال پیش گفتند: که جبهه مقاومت از ایران تا لبنان است و باید کمر آن را شکست.

وی تصریح کرد: جبهه ای که دشمن در ابعاد فرهنگی در آن کار می کند، فاصله گرفتن مردم از ولایت و منویّات مقام معظم رهبری است، که متأسفانه ما در این مقوله کم کاری نموده ایم و باید از خودمان بپرسیم: در سال اقتصاد و فرهنگ چه کرده ایم؟

کارشناس مسائل فرهنگی با بیان اینکه ما باید علت اصلی موفقیت خود در سال ۱۳۵۷ را بدانیم و از آن فاصله نگیریم و ارزشهای خود را فراموش نکنیم اذعان داشت: ما از بعضی از ارزشها فاصله گرفته ایم و در بحران فرهنگی موجود در دنیا که فرهنگ ایرانی اسلامی، در نوک پیکان حملات دشمن است و برهنگی، شهوت پرستی، لذت طلبی در دنیا اوج گرفته و دشمن، نهاد خانواده را به راه انداز ی شبکه های ماهواره ای و شبکه های اجتماعی مورد هدف قرار داده است.

پدرام با اشاره به اینکه بسیج حلّال مشکلات نظام جمهور ی اسلامی بوده گفت: امروز هم ما باید در صحنه فرهنگ با دشمن بجنگیم و ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

وی مهمترین مشکل جامعه را فراموش شدن اخلاق در مسائل اجتماعی و تفرقه بیان نمود و راه مبارزه با دشمن را دفاع از فرهنگ دانست و ولایت فقیه را مهمترین پشتوانه برای حرکت در جبهه فرهنگی دانست.

اجلاسیه بسیج شهرستان دهاقان با حضور کارگروههای اقشار و بسیجیان و صاحب نظران و مسئولان در اسفند ماه ۱۳۹۳ با ذکر مداحی حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) برگزار گردید.