• کدخبر: 25408
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۲۲ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۱
  • چاپ خبــر

می آئیم تا بگوئیم روی پای خود ایستاده ایم/ حضورمان مشت محکمی بر دهان آمریکاست

بار دیگر با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن همگی با هم می آییم تا به دشمنان کوردل نشان دهیم که می توانیم روی پای خود بایستیم و تحریم های آمریکا هیچ تأثیری در پیشرفت ایران اسلامی ندارد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان نا، مسئول ستاد دهه فجر شهرستان دهاقان در گفتگو با خبرنگار دهاقان نا گفت: همه ما باید به وظایفمان در قبال نعمت بزرگ انقلاب که خداوند به ما عطا فرموده، عمل کنیم.

ماشاءالله عسگری زاده افزود: مردم همیشه در صحنه دهاقان و ایران اسلامی به دشمنان فهمانده اند که همیشه حامی نظام و انقلاب هستند و تا زمانی که دولتی در خط رهبری و تحت حمایت ایشان باشد مردم نیز از او حمایت می کنند.

وی خاطرنشان کرد: بزرگترین نعمتی که خداوند به ما ایرانیان داده است، تحقق انقلاب اسلامی است که شکرگزاری این نعمت بزرگ جز با حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن به دست نمی آید.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دهاقان اذعان داشت: امنیت، آزادی، استقلال را از ثمرات نعمت انقلاب است که حفظ این ثمرات و نعمت ها در سایه در صحنه بودن مردم محقق می شود.

عسگری زاده گفت: دشمن برای کم رنگ کردن حضور مردم از هر نقشه و حربه ای استفاده می کند تا انقلاب و نظام اسلامی را از بین ببرد.
وی افزود: با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم و به دشمنان نشان خواهیم داد نقشه هایی که برای از بین بردن ایران اسلامی، نظام و انقلاب کشیده، همه نقش بر آب است.

مسئول ستاد دهه فجر اذعان داشت: مسیرهای راهپیمائی ۲۲ بهمن به صورت مسیر شماره یک از روبروی ناحیه مقاومت بسیج دهاقان ساعت ده صبح به سمت خیابان معلم، خیابان بشارت، میدان دفاع مقدس و حسینیه اعظم، مسیر شماره دو از عطاباد به سمت خیابان بشارت، میدان دفاع مقدس، حسینیه اعظم، مسیر شماره سه از مسجد چهارده معصوم نهضت آباد به سمت خیابان معلم، خیابان بشارت، میدان دفاع مقدس، حسینیه اعظم می باشد.

وی گفت :سخنران مراسم حجت الاسلام بهشتی نژاد از مدرسین حوزه علمیه، پیشکسوتان انقلاب است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نظرات خود را پیرامون برگزاری هرچه باشکوهتر راهپیمائی، از جمله پرداختن به جلوه های ویژه، ساخت کلیپ از راهپیمائی ۲۲ بهمن، برگزاری مسابقات فرهنگی و عکاسی در مسیر راهپیمائی، تلاش روحانیون برای حضور مردم، تهیه سیستم صوت مناسب و … ارائه دادند.

در ادامه فرماندار نیز در گفتگوییر با خبرنگار دهاقان نا گفت: مردم دهاقان و مردم ایران اسلامی همیشه در صحنه بوده و حماسه آفرینی کرده اند، امسال نیز همانند سالهای گذشته بار دیگر با شرکت در راهپیمائی ۲۲ بهمن ماه حماسه آفرینی می کنند.

علی اصغر قاسمیان افزود: شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام است و با این حرکت عظیم بار دیگر دشمنان را ناامید می کنیم.

وی از مردم همیشه در صحنه خواست تا در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن شرکت نموده و ضمن تجدید میثاق با آرمانهای انقلاب اسلامی، بار دیگر حماسه ساز شوند و با نمایش اقتدار خود، جهان را به شگفتی وا دارند.
شرکت در راهپیمائی مشت محکمی بر دهاقان آمریکا و دست نشانده هایش است، با حضور خود  نشان می دهیم که می توانیم روی پای خود بایستیم.

DSC_0416

آمریکا باید بداند که هنوز هم هیچ غلطی نمی تواند بکند.

DSC_0421

 

من انقلابی ام و در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر شرکت می کنم زیرا حضور در راهپیمایی نشان می دهد که ما برده غرب نیستیم، بلکه یک ملت آزاد هستیم که با غیرتی که در خون همه ایرانیان به ویژه عشایر است می توانیم به بالاترین قله ها هم برسیم.

DSC_0241

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها