• کدخبر: 25414
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۰۴ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۲
  • چاپ خبــر

با حضور در انتخابات بهترین ها و انقلابی ها را به مجلس بفرستیم

راهپیمائی ۲۲ بهمن در شهرستان دهاقان باشکوهتر از همیشه با حضور امت همیشه در صحنه دهاقان و با سخنرانی حجت الاسلام بهشتی نژاد برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان نا، در این حماسه بار دیگر فریادهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و شعارهای انقلاب را تکرار شد.

حجت الاسلام بهشتی نژاد مدرس حوزه علمیه اصفهان و از پیشکسوتان انقلاب با اشاره به اینکه بیان گذشته و خاطرات زمان انقلاب باعث می شود که نسل جدید انقلاب بداند که نیاتکان ما چه صحنه های بزرگ ایجاد نمودند گفت: روزهایی که در آن اسلام تجلی پیدا می کند و قدرت خداوند به نمایش گذاشته می شود، مومنان انگشت حیرت به دهان می گیرند و ملحدین می فهمند که اتفاق بزرگ و جدیدی در دنیا اتفاق افتاده است؛ ایام انقلاب از ایام الله است که باید آنها را یادآوری کنیم تا در معرض فراموشی الطاف خداوند از ما روی گردان نشود.

IMG_3329

وی با اشاره به تصریح مقام معظم رهبری برای نفوذ دشمن در ارکان تصمیم گیری نظام افزود: دشمن پس از برجام سعی دارد که با حضور نفوذی های خود در مجلس شورای اسلامی و خبرگان به نظام اسلامی ضربه بزند و لازم است برای حفاظت از انقلاب و با تبعیت از ولایت حضور حداکثری در انتخابات و فرد اصلح را برای مجلس انتخاب کنیم، کسی اصلح است که استکبار ستیز، ولایی و انقلابی و مردمی باشد.

خبرنگار دهاقان نا، امروز به مرکز شهر رفت تا هدف از راهپیمایی مردم در روز ۲۲ بهمن را از زبان خودشان بشنود.

 

IMG_3189

در راهپیمایی شرکت می کنم تا بگویم ما امروز در حکومت اسلامی طعم زندگی را می چشیم و در امنیت و آرامش زندگی می کنیم. شرکت می کنیم تا بگویم زیر سلطه هیچ کس نیستیم و آزادانه در کشورمان با استقلال کامل زندگی می کنیم.

IMG_3145

 

حضور در راهپیمایی وظیفه دینی هر مسلمان است که برای حفظ این انقلاب در صحنه ها حضور یابد.

IMG_3142

همه با هم در راهپیمایی شرکت می کنیم تا اقتدار ملت ایران را به تمام جهان نشان دهیم.

IMG_3007

راهپیمایی می کنیم تا در برابر امام راحل و شهدا شرمنده نباشیم.

IMG_3006

می آییم تا صدای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل دوباره گوش جهان را کر کند.

IMG_3060

چرا نباید بیاییم وقتی که امروز آسایش و امینتی از برکت انقلاب داریم که آرزوی بسیاری از کشورها است؟! باید فریاد بزنیم تا آمریکا بداند این انقلاب پایانی ندارد.

 

IMG_3143

ما همه با هم خانوادگی شرکت می کنیم تا اتحاد و همبستگی را یکبار دیگر به نمایش بگذاریم.

IMG_3349

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها