• کدخبر: 25987
 • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۱۹ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۲/۲
 • چاپ خبــر

زندگینامه سمیه محمودی

زندگینامه سمیه محمودی کاندیدای انتخابات دهمین مجلس شورای اسلامی حوزه شهرضا ، دهاقان ، منظریه

سمیه محمودی

فرزند: سردار شهید غلامرضا محمودی ( فرمانده گردان حضرت امیر و قائم مقام عملیاتی تیپ قمربنی هاشم(ع) )

تاریخ تولد: ۱۳۶۳

اولین برگ زندگی وی با تماشای قاب عکس پدری مهربان از زمره پهلوانان و شجاعان ایران اسلامی که جان را برای ایجاد آرامش و آسایش مردم در طبق اخلاص نهاده بود، آغاز گردید.

میراث شجاعت و ثبات قدم که از پدر برای دختر به یادگار مانده بود باعث شد تا کتاب زندگیش را اینگونه ورق بزند. پایان تحصیلات متوسطه در شهرضا و ورود به دانشگاه اصفهان و اخذ دانشنامه لیسانس در رشته جامعه شناسی و شروع فعالیت اجرایی در اداره آموزش و پرورش شهرستان شهرضا در آغاز دوران جوانی، همزمان با خدمت گذاری در دستگاه های اجرایی شهرستان موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته جامعه شناسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان گردید.(لوح زرین این دوران کسب عنوان دانشجوی برتر در حوزه پژوهشی این دانشگاه می باشد)

خانم محمودی با سابقه اجرایی بالغ بر ۹ سال از معدود کارشناسان و مدیرانی است که طی این مدت تجارب ارزنده ای در حوزه های اقتصاد، فرهنگ، تربیت و آموزش، بهداشت و درمان، کار و کارگری، کشاورزی، صنعت و معدن، خدمات و … کسب نموده و مهر تایید این سخن اخذ تقدیر نامه های متعدد از مقامات شهرستانی، استانی و کشوری می باشد. و اکنون با نامی آشنا برای فرهنگیان و فرهیختگان، فعالان اقتصادی، سازمانهای مردم نهاد، شرکت های تعاونی و آحاد مردم به عنوان یکی از بانوان و جوانان موفق پا در عرصه خطیر رقابتهای انتخاباتی گذاشته است.

تجمیع برگ های زرین کتاب زندگی او و اعتماد آحاد مردم می تواند مدالی افتخار آمیز در دستان او باشد با عنوان سفیر خدمت.

سمیه-محمودی-4

اهداف :

اهداف ذیل با عنایت به سوابق اجرایی و ارتباط گسترده و نزدیک با جوامع مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و … تدوین گردیده است.

 • برنامه ریزی و کمک برای توسعه زیرساخت های اقتصادی و استفاده از ظرفیت های موجود حوزه انتخابیه اعم از شهرک های صنعتی و گلخانه ای، کریدور و راه طلایی شمال به جنوب کشور، خط راه آهن، صنایع دستی، جاذبه های زیارتی، گردشگری و تاریخی، کشاورزی ، خدمات و اصناف در جهت ایجاد اشتغال پایدار در منطقه
 • تشکیل ستاد راهبردی با هدف بررسی راهکارهای برون رفت از بحران کمبود منابع آبی با استفاده از تمام ظرفیت های ملی برای اجرای پروژه های مربوط به تامین آب
 • تلاش برای تثبیت جایگاه و ارتقای سطح مشارکت بانوان و جوانان در جامعه
 • تلاش و پیگیری مستمر برای استفاده از ظرفیت بالقوه جوانان در جایگاه های مدیریتی
 • تلاش برای ایجاد بستر های مورد نیاز در راستای محرومیت زدایی و گسترش عدالت اجتماعی
 • تلاش جهت شناسایی، بررسی، آسیب شناسی و رفع پدیده های سوء اجتماعی از جمله اعتیاد، طلاق، کاهش ازدواج و…
 • برنامه ریزی و تلاش برای ارتقاء مراکز علمی و آموزش عالی
 • تلاش برای احیاء و راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی شهرستان شهرضا
 • حمایت از شرکت های دانش بنیان، انجمن های ادبی، علمی، فرهنگی، ورزشی، هنری و هنرمندان، نیروهای خلاق، نخبه و کارآفرین
 • پیگیری و تشکیل ستاد راهبردی بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر در سطح شهرستان ها و بخش ها به منظور بهره مندی کامل جامعه هدف
 • پیگیری مستمر درخصوص ایجاد بسترهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و… با هدف ارتقای انگیزه سکونت در روستاها
 • تلاش برای ارتقاء سطح بهداشت و سلامت عمومی
 • تلاش در جهت تحقق ثبات مدیریت با رویکرد تخصص گرایی و شایسته سالاری

مطالعه و بررسی ده ها طرح و برنامه دیگر که مجال بیان آن در این گفتار میسر نیست.

سمیه-محمودی-1

سوابق اجرایی :

 • کارشناس مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شهرضا
 • کارشناس تشکیل، توسعه و نظارت بر تعاونی های اداره تعاون شهرستان شهرضا و ارائه خدمت به تعاونی ها با عناوین مختلف اعم از تعاونی های کشاورزی، صنعتی و معدنی، عمرانی، خدمات، مسکن، مسکن مهر، فرش دستبافت، تامین نیاز تولید کنندگان، تامین نیاز صنوف خدماتی، مصرف فرهنگیان و کارکنان دولت و حمل و نقل
 • معاون اداره تعاون شهرستان شهرضا
 • سرپرست اداره تعاون شهرستان شهرضا
 • کارشناس ارشد امور اجتماعی فرمانداری شهرستان شهرضا
 • دبیر سازمانهای مردم نهاد (NGO) شهرستان شهرضا از جمله خیریه ها، سازمانهای علمی، اجتماعی، فرهنگی، هنری، ورزشی و صنعتی
 • دبیر کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان شهرضا
 • عضو ثابت کارگروه جامعه ایمن فرمانداری شهرضا
 • عضو ثابت کارگروه پدافند غیرعامل فرمانداری شهرضا
 • عضو ثابت کارگروه ستاد مبارزه با مواد مخدر فرمانداری شهرضا
 • عضو ثابت کارگروه بانوان فرمانداری شهرضا
 • عضو ثابت کمیته تغذیه فرمانداری شهرضا
 • فعال در زمینه پژوهش، بررسی و آسیب شناسی پدیده های اجتماعی از جمله (اعتیاد، طلاق، زنان بی سرپرست و…)

سمیه-محمودی-3

ویژه برنامه رادیویی انتخاب دهم / سرکار خانم سمیه محمودی ۱

دانلود قسمت دوم برنامه سرکار خانم محمودی 

نویسنده

نوشته شده توسط نام و نام خاوادگی در اسفند ۲۲ام, ۱۳۹۴

اکثر نکات مندرج رزومه ایشان در بروشور تبلیغاتی کذب است . چرا در زندگینامه ایشان حرفی از محل تولد یعنی ونک نیامده ؟ مکر کسر شان ایشان است که بگوید ونکی هستم .

نویسنده

نوشته شده توسط شهرضایی در فروردین ۴ام, ۱۳۹۵

گول ظواهر امر را نخوریم و اگاهانه براساس دستور مقام ولایت رای دهیم

نویسنده

نوشته شده توسط یک شهرضایی وطن دوست در فروردین ۲۳ام, ۱۳۹۵

ایشان چه سوابقی دارد ؟ این عضویت در کمیته ها؟ به نظر من هر فردی که در یکجا کارمند شود ناچارا یکسری کار که اکثرش دور تسلل و باطل است مثل عضویت در کمیته های کارشناسی و دبیری این کمیته و ان کمیته در کارنامه دارد . ایشان سمتهای اجرایی انچنانی و طولانی و موثر نداشته اند. ایشان بفرمایند چند نفر در این نظام او را میشناسند و چطور می تواند با دنیای خشن سیاستمداران روبرو شده و چطور می تواند بودجه ی منطقه شهرضا و دهاقان را از دهان استانداری بیرون بکشد؟ ایا فقط میخواهد مانند خانم سکینه عمرانی همشهری محترمش فقط میخواهد نماینده بشود ایشان چه کاری میتواند برای منطقهی ما انجام بدهد؟ ایا ایشان اصلا سیاسی هست؟ چه دلسوزی ای برای این منطقه دارد . ایشان فرزند شهیدی است که خداوند پدرشان را با مقربین محشور نماید ؟ ما در این بحثی نداریم حالا از ونک امده اند در منطقه یشهرضا چه میگویند چرا نرفته اند در شهر ابا اجدادی خودشان انجا کاندیدا شوند و خیری برسانند؟

نویسنده

نوشته شده توسط اهل دل متفکر در فروردین ۲۳ام, ۱۳۹۵

خانم محمودی خانمی بسیار موقر متین و خوب . ایشان بسیار جوانند و هنوز جا برای کار و تلاش دارند انشاءالله در حوزه های کاری دیگر غیر از مجلس موفق باشند اما ما نماینده ای با نفوذ میخواهیم که چند تا کله گنده در اصفهان و در کل کشور او را بشناسند و روی حرفش حساب باز کنند و برا یمنطقه کار جدیدی انجام بشه . ببخشید ما نمیخواهیم نماینده ای برود مثل نماینده قبلی و یک گوشه مجلس بنشیند .
ما نماینده ای نمیخواهیم که برود و مثل نماینده قبلی ساکت باشد یا کسی را نمیخواهیم که چون مورد حمایت لیست امید است برود و حرف گوش کن دولتی ها باشد . ما نماینده ای میخواهیم که مثل شیر در دل دولتی ها برود و برای ابادانی و رونق کارخانه ها و اشتغال جوانان وام و تسهیلات و بودجه بگیرد.
ایا این خانم محترمه چنین کاری ازش بر می اید ؟ چندتا مدیر عامل بانک را میشناسد ؟ چندتا پارتی برای ابادی شهر ما دارد؟ ایا اصلا سیاسی است ؟

نویسنده

نوشته شده توسط علی از دهاقان در فروردین ۲۳ام, ۱۳۹۵

مردها نتوانستند کاری کنند . ایا از ایشان کاری بر می اید ؟ من که نا امید شدم و اصلا به کسی رای نمی دهم. اگر هم تصمیم بگیرم رای بدهم حداقل به اقایی رای میدهم که اگر جایی او را دیدم و سرش یک داد کشیدم که چرا برای من و رای من کاری نکردی بغض نکند و زیر گریه نزند!!!!

نویسنده

نوشته شده توسط خواهر دلسوز از گلشن در فروردین ۲۳ام, ۱۳۹۵

عجب ! ایشان که فرزند سردار شهید است و تمام انچه دارد را از پدر شهیدش دارد . استخدامش. در س خواندنش و فوق لیسانسی که مجانی با پول بنیاد شهید از دانشگاه ازاد گرفته است پس چرا در حمایت اصلاح طلبان است ؟ این کاندیدا دور اول اصولگرا بود. بعد مستقل بود و بعد اصلاح طلب؟! یعنی مجلس انقدر مهم است که مانند پرچم با باد سیاست این طرف و ان طرف بروی ؟
خواهر عزیزم چرا در دور دوم فردی مثل اقای رمضانیان پور دهاقانی که یک اصلاح طلب مردود و رد صلاحیت شده است از این خانم دارد حمایت میکند؟ شما رای مذهبی ها و دوستاران خانواده شهدا را از دست داده ای ؟

نویسنده

نوشته شده توسط دوستار ولایت از قمیشلو در فروردین ۲۳ام, ۱۳۹۵

من به کسی رای میدهم که تابع ولایت باشد. رای فقط دکتر اقایی عزیز

نویسنده

نوشته شده توسط زهره .م در فروردین ۲۳ام, ۱۳۹۵

من اول میخواستم به خانم محمودی رای بدهم ولی با مطالعه رزومه ایشان و اقای دکتر اقایی و مقایسه ی ان نظرم عوض شد و برای اصول گرا و اصلاح طلب مهم نیست دوست دارم یک نماینده قوی در مجلس داشته باشیم .

نویسنده

نوشته شده توسط زهره .م در فروردین ۲۳ام, ۱۳۹۵

/!!ضمنا ایشان در برنامه هایش نوشته : تلاش برای کاهش ازدواج ؟!!!! دقت بفرمایید . چی میگن ایشون ؟

نویسنده

نوشته شده توسط نام و نام خاوادگی در فروردین ۲۹ام, ۱۳۹۵

کسی که از الان نان به نرخ روز میخورد و در صدد اغوای مدم جهت رأی آوری هست چگونه میتوتند در خدمت به مردم ثابت و استوار بماند آری چرا فرزند شهید بودنش را به رخ میکشد ولی اهل ونک بودن را به زبان نمیآورد کسی که عار دارد بگوید من متولد ونک هستم مبادا رأی نیاورد چگونه به ونک و اهالی آن کمک خواهد کرد؟ جدای از این ایشان چه فعالیت شاخص علمی یا اجرایی دارد؟ چگونه میتواند قانونگذاری کند؟

نویسنده

نوشته شده توسط محسا در اردیبهشت ۶ام, ۱۳۹۵

اخه اگه زن بره مجلس تا باردار بشه و زایمان و شیردهی
تصور کنید چند سال شهر ما بی نماینده میمونه تا خانم مرخصی هاش تمام بشه
بشین بابا

نویسنده

نوشته شده توسط فاطمه علیان در اردیبهشت ۸ام, ۱۳۹۵

باسلام مامردم شهرستان شهرضا ودهاقان بخصوص قشر زنان بالاخص به خود میبالیم که خانمی پابه عرصه میدان گذاشته وازهرخطه ای که می خواهد باشد ؟ ودرجواب بعضی از کوته فکران باید گفت که مادرمجلس آیازن نداشته ایم وآیاوزیر بهداشت ما زن نبوده؟ وآیا توانایی های آن ها برتر از آقایان نبوده ؟خوشحالیم که برای بار اول خانمی مانند کوه استوار و بلند قامت باعزم استوار وجزم راسخ در انتخابات راه یافته وباتوکل بر خداوند شاهد پیروزی وی خواهیم بود. شنبه برای جشن پیروزی گرد هم جمع خواهیم شد وبه شادی خواهیم پرداخت چراکه برای بانوان این شهرستانها مایه ی مباهات است.
فاطمه علیان(عضو دوره سوم شورای اسلامیشهر دهاقان در حمایت از سرکارخانم محمودی همه خواهران شهرضاودهاقان و روستاهای توابع رابرای رای به پای صندوقها فرا می خواند.

رای ما به سرکار خانم سمیه محمودی

نویسنده

نوشته شده توسط رحیم عرب امین آبادی در اردیبهشت ۱۱ام, ۱۳۹۵

با عرض تبریک به خانم سمیه محمودی، کشور ما به حضور نیروهای جوانی چون خانم محمودی در خانه ملت نیاز مبرمی دارد. با توجه به آشنایی بیشتر ایشان با مشکلات بی شمار جوانان کشور، انشااله ایشان با عنوان کردن آنها باعث تمرکز مجلس بر حل این مشکلات خواهد شد. با آرزوی موفقیت و سربلندی خانم سمیه محمودی

نویسنده

نوشته شده توسط سمیه در اردیبهشت ۱۱ام, ۱۳۹۵

وای بر ما مردم شهرضا

نویسنده

نوشته شده توسط جهان.محمدی در اردیبهشت ۱۱ام, ۱۳۹۵

سرکار خانم سمیه محمودی
سلام
نمیدانم فرصت خواندن این مطالب را دارید یا خیر

سلام بر فرزند سردار محمودی سلام بر فرزند پدری که پیشانی خود را آماج غناسه های دشمن کرد تا فرزند شایسته ای همچون شما این اانقلاب داشته باشد آری دیروز مرگ از مقابل دیدگان سردارهای ایران رژه میرفت تا این انقلاب باقی بماند و امروز یاس و نامیدی از مقابل فرزندان ایشان فرار میکند.سرکار خانم محمودی میدانم شما از این پیروزی خوشحال هستید و حق هم دارید اما باور کنید در ساعت اولیه شنیدن این خبر همان طلوع صبح این پیروزی را به سردار محمودی تبریک گفتیم بر پدری که وجود نداشت اما روحش یادش و قوت قلبش همه جا با توبود .سردار ای کاش وجودت هم تا لمس کنی سی سال نبودنت را کنار سمیه آری امروز سمیه ثابت کرد که نامش بدون دلیل سمیه نگذاشته شده است او این نام را به خوبی یدک کرد .دوست دارم بدانم چگونه به پدرت خبر میدهی .خواهش میکنم این پنج شنه حتما در کنار تربت پاک پدرت باش .
تهمتها را به جان خریدی میبینی همین بالا متنهارا بخوان .فرزند سردار سکوت کرد و انشا…با خدمت شایسته جواب اینها را خواهد داد .
با زهم تبریک عرض میکنم این موفقیت را خدمت سردار بزرگ محمودی

نویسنده

نوشته شده توسط غلام در اردیبهشت ۱۱ام, ۱۳۹۵

خانم زهره اون نوشته را در عکس بروشور بخونید تا متوجه بشوید که مردم به چه سمتی حرکت میکنند . و عده ای استفاده نه مردم را میبرند

نویسنده

نوشته شده توسط محمد در اردیبهشت ۱۱ام, ۱۳۹۵

سلام
با عرض تبریک خدمت دوستاران و حامیان خانم محمودی
با اکثریت صاحب کرسی مجلس شدند.
سفیر خدمت خدا به همراه شما

نویسنده

نوشته شده توسط خسرو انصاری در اردیبهشت ۱۲ام, ۱۳۹۵

سلام
خسرو انصاری از ونک هستم
تحنیت و تبریک
میزان رای مردم است

نویسنده

نوشته شده توسط ز- ج در اردیبهشت ۱۲ام, ۱۳۹۵

بله مبارک باشه اما اما
واااای بر ما مردم شهرضا که با داشتن این همه فرهیخته یک غیر بومی کم سواد و بی رزومه به مجلس ما راه یافت !!!

از سایت دهقان نا تشکر میکنیم که تمام نظرات را منعکس میکند . مخالف و موافق را میگذارد احسنت و افرین بر مدیر این سایت . به این میگویند رسانه ی واقعی .

این خام گرامی برای رای اوردن کارهایی شبیه احمدی نژاد کرده مثلا رفته تو روستاها و گفته من به شماها چهار صد و پنجاه هزارتومان یارانه خواهم داد. مردم ما هم که کم سواد و عوام به یکی مثل خودشان رای دادند.
بنده نمیدانم هیچوقت این خانم گرامی نظرات مردم و با سوادها را در این سایت خوانده یا فقط دلش را به رای همشهریهایش در شهرضا و روستاییهای احساساتی و کم سواد دلخوش کرده . کاش به این سایت یک سری میزد.

نویسنده

نوشته شده توسط عقدکی در اردیبهشت ۱۲ام, ۱۳۹۵

تبریک حضور خانم محمودی و تبریک خدمت مردم عزیز شهرضا وحومه

نویسنده

نوشته شده توسط گمنام از ونک در اردیبهشت ۱۳ام, ۱۳۹۵

وااااااااااااای بر مردم بیرگ شهرضا و وااااااااااااای بر مردمی که به خانم محمودی رای دادن، قیامت باید جوابگو باشید.

نویسنده

نوشته شده توسط اسماعیل جانقربان در اردیبهشت ۱۸ام, ۱۳۹۵

باسلام مگر نماینده قبلی چکار برای شهرضا و دهاقان کرد که از این خانم انتظار دارید دکتر حیدر پور نماینده حرفی فلسطین بود و لا غیر. ما مردم خودمان باید پیگیر رفع مشکلات باشیم. اگر بشینیم که نماینده کاری بکند باخته ایم هر نماینده ای به مجلس میرود فکر خودش است.ایشان هم اسم اهداف کلی را برده اند و اسم تنها شهرضا را اصلا از مشکلات ما خبر ندارند.قحط الرجال بوده پس انهمه افرادفعال و تحصیل کرده این منطقه کجایند؟ چرا کسی کاندید نشده؟ایشان چون پدرشان جبهه بوده انتخاب شده اند.ما که جبهه ای فراوان داشتیم! حالا هم چاره ای جز این نداریم که حمایتش کنیم و قویا پیگیر رفع مشکلات باشیم.نصر من اله.

نویسنده

نوشته شده توسط سید احمد قریشی ونکی در اردیبهشت ۱۹ام, ۱۳۹۵

خانم محمودی بسیار خانم زرنگی هست دلیلش اینکه یک فرد معمولی در یک منطقه مثل شهرضا و دهاقان و توابع توانسته به وکالت برسد.بهتر است او را حمایت کنیم واز او مصرا بخواهیم مشکلاتمان را برطرف کند. او شایستگی این کار را دارد.

نویسنده

نوشته شده توسط یک واقع بین در خرداد ۴ام, ۱۳۹۵

باسلام به همه دوستان.به نظر من این مهم نیست که خانم محمودی اهل کجاهستند! زن است یا مرد ! صاحب نفوذ است یا نیست و… مهم این است که با صداقت و با ایمان به خدا گام بردارد و اگر خدا بخواهد ایشان را کمک کند همه چیز خود به خود درست میشود.و حال این که ما باید به رای اکثریت مردم احترام بگذاریم چه ایشان کاندیدای مورد نظر ما باشند چه نباشند.کشور و شهرستان ما به دست تک تک ما آباد میشود بیاید با هم مهربان باشیم

نویسنده

نوشته شده توسط ایوب در بهمن ۱۰ام, ۱۳۹۵

شما فکر میکننید کسی که آگاهانه از آیه قرآن در تبلیغات خود استفاده نموده نمیداند که در برابر همان قرآن مسئول است ؟ نه اینطور نیست ایشان فردی تحصیلکرده ودارای وجدان است و با توجه به اینکه اعتقاد به حدا دارد میداند در برابر حقوقی که از بیت المال میگیرد و بنا به مسئولیتی که خود مشتاقانه آن را بر گردن گرفته ، باید تلاش کند و چون معتقد به دین واخرت می باشد بنا به فرموده حضرت علی که فرموده “اگر کسی در مصدر امور مردم قرار گرفت ودید توانایی آن کار را ندارد به مردم ظلم کرده و در روز قیامت در محکمه الهی بایدپاسخگو باشد”ایشان هم اگر روزی احساس کند که آنطور که باید نمی تواند حتماً استعفا خواهد داد و حق موکلین خود وسایز مردم را ضایع نخواهد کرد.

نویسنده

نوشته شده توسط چه کسی در قسمت 12 استیج حذف می شود؟ - دهکده دانلود در بهمن ۱۳ام, ۱۳۹۵

[…] زندگینامه سمیه محمودی – دهاقان‌نا […]

نویسنده

نوشته شده توسط قاب روز: غمگین‌ترین پرسپولیس در جشن | ورزشی یاب در بهمن ۱۷ام, ۱۳۹۵

[…] ۲۱ آوريل ۲۰۱۶ … اولین برگ زندگی وی با تماشای قاب عکس پدری مهربان از زمره پهلوانان و …. کسی که از الان نان به نرخ روز میخورد و در صدد اغوای مدم جهت رأی آوری هست … شنبه برای جشن پیروزی گرد هم جمع خواهیم شد وبه شادی خواهیم پرداخت …. با تابلوی فرانسیس بیکن شکست · پرسپولیس در اولین روزهای حیات · چرا باید از حرم دفاع کرد؟ ادامه مطلب […]

نویسنده

نوشته شده توسط در به در در اسفند ۵ام, ۱۳۹۵

تو رو خدا یه کاری بکن زنای ترک و خودفروش را جمع کن کار براشون را بنداز مردیم از بیکاری می شنوی یا کری آخه اومدی چیکار اومدی ماشینای رنگارنگ جور کنی و پز بدی تو رو خدا سری بعد بحق فاطمه زهرا دیگه نیا

نویسنده

نوشته شده توسط چه کسی در قسمت 13 استیج حذف می شود؟ | مدل لباس در اسفند ۹ام, ۱۳۹۵

[…] زندگینامه سمیه محمودی – دهاقان‌نا […]

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها