• کدخبر: 27803
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۱۲ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۱/۲۰
  • چاپ خبــر
امام جمعه دهاقان:

مسئولان باید اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کنند

امام جمعه دهاقان با اشاره به ظرفیت های گلخانه ای در دهاقان آن را حائز اهمیت بر شمرد و از مسئولان خواست با برنامه ریزی، توسعه، تثبیت بازار داخلی و صادرات آن را مد نظر قرار دهند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان نا، امام جمعه دهاقان در خطبه های نماز جمعه این هفته، ماه رجب را ماه رحمت الهی دانست و افزود: هر کس به میزانی که آگاهی دارد می تواند از فضیلت این ماه در تقویت کمال انسانی خود بهره ببرد و این ماه، ماه آماده شدن برای عبادت و بندگی خداست.

حجت الاسلام محمدحسین مومن پور برگزاری اعتکاف را امری مؤثر در تقویت فضای معنوی جامعه دانست و از مردم خواست تا با حضور خود و جوانانشان از این فضای معنوی استفاده کنند.

وی نامگذاری سال ۱۳۹۵ به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل را امری مبارک دانست و خاطرنشان کرد: مسئولان باید خود را برای شناسائی مزیت های شهرستان، در مقاوم سازی اقتصاد و عمل به فرمان مقام معظم رهبری اقدامات لازم را انجام داده، از ظرفیت و توان مردم درجهت کم نمودن وابستگی بهره لازم را ببرند و اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کنند.

امام جمعه دهاقان ظرفیت گلخانه های دهاقان را بسیار بالا دانست و گفت: با توجه به نیاز کشورهای همجوار به محصولات گلخانه ای و صیفی جات، تأسیس بازار و صادرات محصولات گلخانه ای امری مهم در جهت تقویت اقتصاد مردم در شهرستان است.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها