• کدخبر: 31253
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۰۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۲۰
  • چاپ خبــر
واکاوی سخنان رهبر انقلاب:

دریافت های نامشروع گناه و خیانت به آرمانهای انقلاب اسلامی است

امام خامنه ای در خطبه های نماز عید فطر فرمودند: گرفتن حقوق نجومی فاجعه و ظلم بزرگی است که بر علیه انقلاب صورت گرفته و این عمل نامشروع، گناه و خیانت به آرمانهای انقلابی است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار، یادداشت/حسین جدیدی- دریافت حقوق نجومی بعد دیگری از اشرافی گری در مدیران کشور و نظام است که خطر بزگ اختلاف طبقاتی را رقم می زند و باعث جدایی ملت از دولت می شود.

ملت زمانی که احساس کنند مسئولان دولتی آنها را فریب می دهند، در حالی که مدام بر طبل نداری می زنند، فیش های نجومی دریافت می کنند و آنها را محرم هیچ چیز نمی دانند، از آنها جدا و راه دیگری را انتخاب می کنند.

دریافت های نامشروعی که جنگ بر علیه انقلاب و آرمانهایش می باشد، انقلابی که جهت بسط عدالت و توزیع عادلانه ثروت در مردم پایه گذاری شده، هم اکنون باید عده ای ویژه خوار بخواهند با دریافت فیش های نجومی اصول انقلاب را زیر سوال برده و با پولهای بادآورده، بر مردم حکومت و آنها را نوکران خود بدانند.

مردمی که خود ارباب این نظام و حکومتند، امروز شاهد این هستند که مسئولانشان با دریافت های نجومی هر روز برای اینکه حقی را از آنها سلب کنند، دم از نیستی و نبودن می زنند، مثلا در پرداخت یارانه ۴۵ هزار تومانی هر روز عزا می گیرند و آن را باعث همه بدبختیهای کشور می پندارند.

چگونه بارها و بارها خواسته اید همین ۴۵ هزار تومان را از روی ملت ببندید؟

چگونه است که بسیاری که هم اکنون یارانه ۴۵ هزار تومانی را به واسطه متمدن بودن دریافت نمی کنند، ولی عده ای در کنار گوش رئیس دولت و وزرایش، فیش های نجومی دریافت می کنند و کسی نیست که حتی به آنها نگاه چپی کند؟

سکوتی که توسط عده ای که همیشه در همه قضایا موضعی سخت می گیرند، امروز بیانگر اینست که خود آنها هم اهل حقوق نجومی هستند و اگر امروز فقط می بینیم که صحبتی می کنند، برای آرام شدن وضعیت موجود و فرسایشی کردن موضوع برای فراموش شدن آن است.

رهبر معظم انقلاب برخورد با دریافت های مشروع را خواستار شدند و فرمودند: «عزل، برکنار کردن و برگرداندن پول بیت المال پیگیری شود و اگر نشد اعتماد مردم نسبت به نظام کم می شود، باید اقدام جدی اعتماد مردم را جلب کند».

حالا مردم منتظر اقدامات دولت و سران قوای مقننه و قضائیه با صاحبان فیش نجومی و مسببان اصلی آنها هستند تا بتوانند دوباره به نظام و مدیرانش اعتماد کنند.

 

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها