• کدخبر: 31935
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۱۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
  • چاپ خبــر
در محور شهرضا مبارکه؛

«دانگ فنگ» جان هفت نفر را گرفت/ بی احتیاطی در جاده ها همچنان قربانی می گیرد+عکس

ساعت یک بامداد سه شنبه تصادف در جاده مواصلاتی شهرضا- مبارکه هفت نفر کشته و زخمی بر جای گذاشت.

 به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار، رئیس اورژانس ۱۱۵ شهرستان دهاقان در گفتگو با دهاقان بیدار گفت: ساعت ۴۰ دقیقه بامداد سه شنبه در تماسی که با این اورژانس گرفته شد یک مورد تصادف در در روستای لاریچه دهاقان در محور مواصلاتی شهرضا-مبارکه گزارش شد که در آن بر اثر برخورد یک دستگاه پژو ۴۰۵ و یک دستگاه تریلر دانگ فنگ، شش نفر در دم جان باختند یک نفر دچار مصدومیت شد.

غلامرضا پورمحمدی افزود: مصدوم حادثه توسط اورژانس ۱۱۵ علی آباد جمبزه دهاقان به بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) شهرضا منتقل شد و به علت جراحات بسیار زیاد یک ساعت بعد از انتقال به بیمارستان فوت کرد.

وی خاطرنشان کرد: فوتی های این حادثه که به داغدار شدن دو خانواده منجر شد، یک مرد که راننده خودروی پژو بود، دو نفر خانم حدود ۱۴ و ۲۵ ساله  و همچنین دو کودک شش ماهه و چهار ساله و دو کودک ده ساله بودند.

بر اساس اعلام کارشناسان پلیس راه، علت وقوع این حادثه رانندگی را تجاوز به چپ پژو ۴۰۵ بوده است.

محور مواصلاتی شهرضا- مبارکه از جاده های پرتردد و خطرناک است که به دلیل نبود دید کافی در شب، حوادث گوناگونی در آن رخ داده است.

این تصادف دومین حادثه مرگباری است که در سال جاری در این جاده اتفاق می افتد.

photo_2016-08-02_16-07-11
وی خاطرنشان کرد: در این حادثه که به داغدار شدن دو خانواده منجر شد، فوتی ها، یک مرد که راننده خودروی پژو بود، دو نفر خانم که حدود ۱۴ و ۲۵ ساله  و همچنین ۴ کودک شش ماهه، چهار ساله و دو کودک ده ساله بودند.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها