• کدخبر: 33595
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۲۹ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۳
  • چاپ خبــر
تحولات منطقه

گزارش زنده شبکه دو رژیم صهیونیستی از درگیری های اطراف موصل!/ نزدیک شدن نیروهای عراقی به شهر موصل + نقشه و فیلم

خبرنگار شبکه دو رژیم صهیونیستی در جمع تعدادی از نیروهای پیشمرگ کرد بصورت زنده عملیات موصل را گزارش داد.

به گزارش دهاقان بیدار به نقل از سرویس بین الملل صاحب نیوز، شبکه دو رژیم صهیونیستی روز گذشته با انتشار تصاویر زنده از وضعیت میدانی اطراف موصل توسط «افرات لاشتر» خبرنگار اعزامی خود در بین نیروهای پیشمرگ کرد گزارش تفصیلی منتشر کرد.

این خبرنگار اعلام کرد که هم اکنون در نزدیکی شهر موصل و در حال انتشار گزارشی از درگیری های نیروهای عراقی و پیشمرگ کرد با تروریست های داعش در اطراف شهر موصل است.

این گزارش تصویری که بصورت زنده پخش می شد، دقایقی را به گفتگو با نیروهای پیشمرگ کرد پرداخت. یکی از نیروهای پیشمرگ در گفتگو با خبرناگار صهیونیستی اعلام کرد: درصورتیکه «ابوبکر البغدای» رهبر گروه تروریستی داعش را در شهر موصل ببیند به صورت آن آب دهان پرتاب خواهد کرد.

این خبرنگار صهیونیستی اعلام کرد: با تعدادی از نیروهای پیشمرگ کرد گفتگو کرده است و اکثر این نیروها در پاکسازی روستاهای تازه آزاد شده شرکت کرده اند.

نمایشگر ویدیو

۰۰:۰۰
۰۰:۱۱

دریافت فیلم:

آخرین خبرها از عملیات پاکسازی موصل حکایت از نزدیک شدن نیروهای عراقی به شهر می دهند. بر اساس آخرین خبرها نیروهای عراقی و پیشمرگ کُرد موفق شده اند خود را به شش کیلومتری مرکزشهر از محور شمالی برسانند.

از محور شمال شرقی شهر خبر می رسد نیروهای پیشمرگ کرد با کمک نیروهای مبارز با تروریست عراق موفق شدند بیش از نیمی از منطقه مهم و راهبردی «بعشیقه» را پاکسازی کنند.

همزمان وزارت دفاع عراق با ارسال تجهیزات و نیروهای سنگین به جنوب استان نینوا قصد دارد محور غربی حومه شهر ا نیز فعال کند و از این محور نیز عملیات پاکسازی روستاها آغاز گردد.

از سوی دیگر گروهی از تروریست های داعش حملات سنگینی را علیه مواضع نیروهای کرد در اطراف شهر «سنجار» واقع در شمال غرب شهر موصل انجام دادند که با مقاومت نیروها مواجه شدند. نیروهای کرد موفق شدند علاوه بر دفع حملات حداقل ۱۵ تن از تروریست ها را به هلاکت برسانند و هفت خودروی انتحاری را منهدم کنند.

به گزارش صاحب نیوز، عملیات پاکسازی مناطق اطراف شهر موصل همچنان ادامه دارد اما نسبت به چند روز اخیر مقداری کند شده است.

انتهای پیام/ الف

نویسنده

نوشته شده توسط آموزش آشپزی در مهر ۱۱ام, ۱۳۹۶

خیلی خوب بود ممنون

Here is my page … آموزش آشپزی

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها