• کدخبر: 34303
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۵۸ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۴
  • چاپ خبــر
کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد:

پیروزی سوریه در حلب نشان از قدرت مقاومت و مردم است

کارشناس مسائل سیاسی گفت: مقاومت مردم و ارتش سوریه و همراهی ملت های آزاده توانست دمشق را در جبهه سوریه شکست دهد، امروز تنها راه مبارزه با دشمن ایستادگی و مقاومت است و مذاکره برای دشمن معنی تسلیم می دهد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار دهاقان بیدار با اشاره اینکه ارتش مردم مظلوم سوریه در پنج سال هجوم و اشغال به سرزمین کشورشان توسط تروریست های اجاره ای، با مقاومت و ایستادگی شاهد آزادی حلب از دست تروریست ها هستند افزود: دشمن حتی فکر نمی کرد که سوریه می تواند چند ماه هم مقاومت کند، ولی امروز جهان را به حیرت واداشته است.

یوسف انصاریپور خاطرنشان کرد: دفاع ایران اسلامی از مردم مظلوم سوریه با همه اصول اعتقادی ما و دفاع از حرم حضرت زینب (س) دلایل اخلاقی دیگری هم دارد، اولین کشوری که پس از انقلاب ما را به رسمیت شناخت، در جنگ عراق رژیم بعث را متجاوز دانست، در جنگ ما را یاری کرد و در مذاکره با اسرائیل آن را به رسمیت نشناخت سوریه بود و این دور از انصاف است که او را تنها می گذاشتیم.

وی هدف اصلی از تهاجم به سوریه توسط دشمنان را خلع سلاح مقاومت در منطقه دانست و گفت: دشمن سوریه و حزب الله را بازوان مقتدر نظام اسلامی در منطقه می دانند و برای مقابله با جمهوری اسلامی باید بازوان را قطع نمود، آنها می خواستند با بیداری اسلامی در منطقه مقابله کنند.

هادی سیاسی افزود: جهان اسلام امروز به عنوان یک الگو که بر محور مقاومت و ایستادگی شکل گرفته به ما نگاه می کند و آمریکائی ها در دنیا می خواهند بگویند بدون ارتباط با آنها هیچ چیزی ممکن نیست.

انصاریپور پیروزی سوریه در حلب را نشان از قدرت مقاومت و مردم دانست که باید به عنوان الگوی موفق در سطح کشورهای اسلامی مد نظر قرار گیرد و کسانی که تا دیروز راه حل بحران سوریه را مذاکره و سازش می دانستند امروز خود به این باور رسیده اند که دشمن را فقط می توان با قدرت مجبور به عقب نشینی کرد.

وی با اشاره به اینکه خداوند سرنوشت ملت ها را به خود آنها سپرده است تصریح کرد: اگر ما راه دیگری غیر از اسلام را پیش بگیریم نباید به این دلخوش باشیم که خداوند انقلاب ما را تضمین می کند.

 

 

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها