• کدخبر: 34479
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۴۳ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
  • چاپ خبــر
رئيس پليس آگاهي استان اصفهان خبر داد:

کشف قتل دختر نوجوان در کمتر از ۶ ساعت/ سرنخ‌های پلیس قاتل را غافلگیر کرد

سرهنگ خسروی از دستگیری فردی که دختری ۱۵ ساله را به قتل رسانده و متواری شده بود در کمتر از ۶ ساعت پس از وقوع این حادثه خبر داد.

به گزارش دهاقان بیدار،  به نقل از صاحب‌نیوز، رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح روز گذشته ۱۴ دی‌ماه پدر و مادری از اهالی حومه شهر اصفهان به کلانتری محل مراجعه و از مفقودی دختر ۱۵ ساله خود خبر دادند که بلافاصله تحقیقات تخصصی مأموران و کارآگاهان پلیس آگاهی جهت یافتن این دختر نوجوان آغاز شد.

سرهنگ ستار خسروی ادامه داد: سرانجام با جستجوهای صورت گرفته در ساعت ۱۴ بعدازظهر جسد دختر درحالی‌که براثر خفگی به قتل رسیده بود در حاشیه محل سکونت وی کشف شد که بلافاصله بااطلاع از این موضوع تحقیقات برای شناسایی قاتل یا قاتلان در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

این مقام مسئول عنوان داشت: کارآگاهان در جریان تحقیقات با به دست آوردن سرنخ‌هایی از قاتل توانستند کمتر از ۶ ساعت پس از وقوع حادثه این فرد که جوانی ۲۵ ساله از اهالی محل سکونت دختر و دارای سه فقره سابقه کیفری بود را در حال فرار از منزلش دستگیر کنند.

سرهنگ خسروی گفت: پس از دستگیری متهم تحقیقات از وی در حضور بازپرس ویژه قتل انجام گرفت که درنهایت وی به قتل دختر نوجوان اعتراف و عنوان کرد که او را به‌زور به محل کشف جسد کشانده و سپس به قتل رسانده است.

رئیس پلیس آگاهی استان خاطرنشان کرد: تحقیقات جهت کشف ابعاد این پرونده و علت و انگیزه‌های وقوع قتل توسط قاتل در دست بررسی است.

انتهای پیام/ پایگاه خبری پلیس/ث

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها