• کدخبر: 34829
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۳۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
  • چاپ خبــر
مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در راهپیمایی 22 بهمن شهرستان دهاقان:

امروز بیش از هر زمان به وحدت کلمه نیاز داریم/ انقلاب اسلامی مدل کاملی برای همه دنیاست

حجت الاسلام ارزانی گفت: اسلام یک مدل است برای اداره جوامع مختلف و جمهوری اسلامی اثبات کننده این مدل برای همه دنیا و جوامع است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری  دهاقان بیدار، مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: امروز انقلاب اسلامی یک مدلی است که باید هر کس در هر مسئولیتی هست کمک کند تا این مدل پیشرفت کند و امروز که بیش از ۷۰ میلیون نفر جمعیت در کشور وجود دارد همه در تلاش هستند و صادقانه خدمت می کنند تا نظام اسلامی به قله های پیشرفت برسد.

حجت الاسلام حبیب رضا ارزانی با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و صحنه های دیگر انقلاب آنها را مردمی بیدار دانست و افزود: این مردم با حضور خود در صحنه های مختلف انقلاب همیشه مایه فخر اسلام بوده و هستند.

وی خاطرنشان کرد: اگر همه دنیا دست به دست هم دهند تا در مقابل دین مردم بایستند نمی توانند کاری از پیش ببرند و شکست می خورند.

حجت الاسلام ارزانی گفت: اتفاق بزرگی که ۳۸ سال پیش در ایران اسلامی افتاد یک مدل اداره حکومت به نام حکومت مردم بر مردم با محوریت دین اسلام بود، اکنون باید بدانیم که برای حفظ این انقلاب شهیدان زیادی داده ایم و باید در حفظ آن سهیم باشیم.

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با ذکر خاطره ای از کشور سریلانکا افزود: جوان مسلمانی در بخشی از مقاله خود نوشته بود: «اگر بخواهیم موفق شویم باید از جمهوری اسلامی تقلید کنیم و مو به مو همانند انقلاب اسلامی حرکت کنیم».

وی اظهار کرد: این جوان مسلمان همیشه می گفت: «عامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی داشتن رهبر بزرگی همانند امام خمینی (ره) و حضور مردمی همیشه در صحنه بود که همه اینها باعث اعتلای نظام اسلامی شده بود».

حجت الاسلام ارزانی تصریح کرد: اسلام یک مدل است برای اداره جوامع مختلف و آنچه امروز به آن نیاز داریم وحدت کلمه و حضور مردم در همه صحنه های انقلاب است و امروز برای رشد اسلام عزیز همه باید وارد میدان شویم.

وی گفت: این سخن خداست که اگر قدر نعمت را بدانید آن را برای شما حفظ و اگر قدر آن را ندانستید آن نعمت را از شما می گیرم.

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان افزود: آنچه امروز مهم است اینست که خون شهدای عزیز انقلاب به ثمر نشسته و اکنون اسلام در دنیا جایگاه ویژه ای دارد.

حجت الاسلام ارزانی با اشاره به نامه رهبر انقلاب به جوانان اروپایی خاطرنشان کرد: وقتی رهبر عظیم الشأن انقلاب به جوانان اروپایی نامه می نویسند آنها پاسخ می دهند و از ایشان تشکر می کنند که شما صادقانه با ما صحبت کردید و امروز نشانه افتخار کشور است که در همه جای دنیا باید حضور پیدا کنیم و از اسلام و انقلاب اسلامی نیز دفاع کنیم.

 

انتهای پیام/

نویسنده

نوشته شده توسط ملت ما ملتی است که 38 سال مقاومت، استقامت و تجدید میثاق با شهدا دارد - دهاقان‌نا در بهمن ۲۲ام, ۱۳۹۵

[…] گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار، خبرنگار این پایگاه تحلیلی خبری از مردم و مسئولان خواست […]

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها