• کدخبر: 35658
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۳۵ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
  • چاپ خبــر
کارشناس مسائل سیاسی:

دولت آینده باید به معیشت مردم توجه کنند

جدیدی گفت: امروز فصل انتخاب است و مهمترین دغدغه هر خانواده ای به دنبال همه مشکلات، مسائل اقتصادی و معیشتی است که باید رئیس جمهور آینده کشور به دنبال حل این مشکلات معیشتی و اقتصادی باشد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار دهاقان بیدار با اشاره به مسئله مهم اقتصاد در کشور گفت: رئیس جمهور دولت دوازدهم باید به عنوان سکان دار کشور، مسائل اقتصادی را در اولویت اول مسائل کشور قرار دهد و برای حل آن برنامه ریزی کند.

حسین جدیدی توجه به اقتصاد و معیشت مردم را مهمترین وظیفه مسئولان دانست و افزود: مگر می شود در بین مردم نباشی، صدای مردم را نشنوی  و بخواهی برای رفع مشکلات آنها تصمیم بگیری؟

وی خاطرنشان کرد: شعار سال ۹۵ و ۹۶ که اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و تولید و اشتغال نامیده شد، به این دلیل بود که در کشور مسئله اشتغال جوانان و نگاه به تولید مهمترین مسئله است که باید به عنوان اصل پذیرفته شود، ولی چیزی که دیده می شود واردات بی رویه کالاهای مصرفی است که کمر تولید و اقتصاد کشور را شکسته است.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه برای اصلاح یک سیستم باید ابتدا باور داشته باشی که مشکل در آن سیستم وجود دارد گفت: عده ای که در دولت اعتقادی به وجود مشکلات ندارند چگونه می خواهند مشکلات را برطرف کنند و از ظرفیت های عظیم کشور استفاده کنند؟

جدیدی تصریح کرد: نگاه به بیرون و عدم اطمینان به توان داخلی باعث شده که جوانان روحیه خودباوری خود را از دست بدهند و هر روز شاهد تعطیلی کارخانه های بزرگ و کوچک کشور باشیم.

وی افزود: اکنون که فصل انتخاب است، مهمترین دغدغه هر خانواده ای به دنبال همه مشکلات، مسائل اقتصادی و معیشتی است که باید رئیس جمهور آینده کشور به دنبال حل این مشکلات معیشتی و اقتصادی باشد.

 

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها