• کدخبر: 37233
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۲۴ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۳/۳۰
  • چاپ خبــر

خبرنگاران و رسانه ها نباید اعتقاداتشان را به پول بفروشند

به دنبال تحریم های ما توسط سنای آمریکا که با رأی ۹۸ نفر موافق و دو نفر مخالف تصویب شد، روزنامه هایی که صدایشان بخاطر کوچکترین تحریم در دولت نهم و دهم بلند بود، امروز همه ساکت شده اند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار، یادداشت- حسین جدیدی- وقتی تحریم های ما توسط مجلس سنای آمریکا که با رأی ۹۸ نفر موافق و دو نفر مخالف تصویب شد، روزنامه هایی که صدایشان بخاطر کوچکترین تحریم در دولت نهم و دهم بلند بود، امروز همه ساکت شده اند و هیچ واکنشی نشان نمی دهند.

اکنون باید پرسید چه رابطه ای بین تحریم کنندگان و بعضی مطبوعات است که به جای پیگیری منافع دولت به دنبال تحقق اهداف دشمن در کشور ما هستند؟

چه اتفاقی می افتد زمانی که یک ملت در برابر زیاده خواهی های دشمن می ایستد برای اینکه آنها را سست کنند و دیگران به هر بهانه کوچکی جنجال رسانه ای راه می اندازند، همه مشکلات کشور را به تحریم گره می زنند و آن را تنها راه حل مسائل و مشکلات می دانند؟

چه شده عده ای که شبانه روز، خود، به دنبال آن بودند که بگونه ای تحریم و معیشت مردم را به هم گره بزنند و از مردم بخواهند بین زندگی راحت و تحریم ها یکی را انتخاب کنند، ساکت شده اند؟، امروز که همه عزت مردم به دنبال مذاکرات این جماعت با دشمن، رفته است، تحریم های شدید بر علیه ملت ایران انجام شده و شاهد بزرگترین تحریم در طول تاریخ علیه ملتمان هستیم.

آنها به قول معروف می گفتند: «دم خروس را قبول کنم یا قسم روباه را»، اما با گذشت سال ها می توان دریافت عده ای هستند که فقط به ازای دریافت پول سخن می گویند، آنها نه دغدغه دین دارند، نه دغدغه وطن بلکه فقط برای مشتی پول می نویسند تا اربابانشان خوشحال شوند.

اکنون باید پرسید رسانه ای که باید خود در خط مقدم روشنگری باشد و هر جا عده ای بخواهند منافع ملت و کشور را ضایع کنند، صدایش بلند شود، چرا امروز نه تنها کاری نمی کند بلکه عوامل اقتدار کشور را هدف می گیرد و تیترهای آن بر علیه انقلاب اسلامی است؟

ملت ایران می داند عده ای که زمانی با صدای بلند فساد را محکوم می کنند و تحریم ها را فلج کننده می دانند، نه از سر اینست که با فساد مشکل دارند بلکه وسیله جلب اعتماد مردم را دریافته اند و مدام به دنبال فریب مردم هستند.

چرا وقتی پرداخت گاز رایگان به ترکیه به دنبال شکایت دولت ترکیه و قرارداد کرسنت، تصویب تحریم های یکجانبه برعلیه ایران و هزاران مسئله دیگر که چهره بانیان جنایت را نشان می دهد، خبرنگاران، سکوت کرده اند؟، پس یک خبرنگار باید در خط مقدم مبارزه با فساد و کلا در خط مقدم مبارزه بایستد، این خبرنگار و رسانه نباید اعتقاداتشان را به پول بفروشند.

رسانه ها فقط وقتی می ببیند که سیاست ها در جهت سیاست های خودشان است، مانند اینست که خلق شده اند تا فقط قصه سرایی کنند، شاید بتوان این افراد را به سربازی تشبیه کنیم که در سپاه خودی برای دشمن کار می کند و فقط زمانی تیراندازی می کند که پشتشان به دشمن باشد و رویشان به سمت خودی ها، آن زمان است که دیگر نباید نام آنها را روشنگران گذاشت زیرا آنها قلم خود را به اندکی پول فروخته اند.

 

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها