• کدخبر: 37607
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۵۷ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۴/۲
  • چاپ خبــر
نماینده مردم شهرستان های دهاقان و شهرضا در مجلس شورای اسلامی:

با حضور در راهپیمایی روز قدس برگ زرینی در کارنامه خود به ثبت می رسانیم

محمودی گفت: با حضور در راهپیمایی روز قدس، این روز را به تجلی عظمت و اقتدار در مقابل دشمنان تبدیل می کنیم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار، نماینده مردم شهرستان های دهاقان و شهرضا در مجلس شورای اسلامی در گفتگویی گفت: روز قدس روز اسلام است،روزی است که اسلام را باید احیا کرد.

سمیه محمودی با اشاره به اینکه روز قدس و فلسطین مسئله ای فراموش نشدنی است افزود: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روزجهانی قدس نشانه تدبیر و دوراندیشی حکیمانه امام خمینی (ره) برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین است تا مسأله فلسطین برای همیشه در یاد و خاطر مسلمانان جهان زنده بماند و فراموش نشود که بیت المقدس پاره تن اسلام است.

وی با بیان اینکه همه کشورهای اسلامی باید در راهپیمایی روز قدس شرکت داشته باشند خاطرنشان کرد: ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات یکایک مهمانان ضیافت الهی و گرامیداشت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از مردم آگاه، متدین و انقلابی شهرستان های شهرضا و دهاقان دعوت می کنم تا همگام با خیل عظیم امت اسلامی به منظور پیروی از آموزه های ماندگار امام راحل(ره) در این راهپیمایی باشکوه شرکت کنند.

محمودی افزود: شرکت در راهپیمایی روز قدس لبیک به دعوت مقام معظم رهبری( مدظله العالی) و تجدید میثاق با آرمان‌های شهیدان انقلاب است.

نماینده مردم شهرستان های دهاقان و شهرضا در مجلس شورای اسلامی گفت: با شرکت در این راهپیمایی عظیم، روز جهانی قدس را به روز تجلی عظمت و اقتدار مسلمانان در برابر دشمنان تبدیل کرده و برگ زرین دیگری در کارنامه سراسر درخشان خود به ثبت می رسانیم.

محمودی افزود: روز قدس نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین، غزه و دیگر کشورهای اسلامی است؛ روز ایستادگی مستضعفان عالم، علیه مستکبران و روز فریاد مظلومیت ملتی است که با خون فرزندان خود پرده از چهره کریه رژیم غاصب صهیونیستی برمی دارند.

 

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها