• کدخبر: 38398
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۴۰ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
  • چاپ خبــر
رئیس اداره آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دهاقان خبر داد؛

مهارت آموزی در ۸۶ رشته صنعتی در دهاقان

شیروانی گفت: جوانان دهاقانی به میزان ۵۰ هزار و ۷۰ نفر ساعت در ۸۶ رشته صنعتی در مرکز فنی و حرفه ای این شهرستان آموزش می بینند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار، رئیس اداره آموزش فنی وحرفه ای شهرستان دهاقان در گفتگو با خبرنگار دهاقان بیدار گفت: بدون ارائه آموزش های مهارتی رسیدن به بهره وری و کار آفرینی در واحدهای صنفی وصنعتی برای رقابت در بازاریابی ورفع مشکلات بین المللی ممکن نیست.

محمدرضا شیروانی افزود: اکنون با وجود طرح مهرات آموزی شرایط برای جوانان دهاقانی مهیا شده است و جوانان می توانند به میزان  ۵۰ هزار و ۷۰ نفر ساعت در این طرح آموزش ببینند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه برخی از رشته های موجود در طرح مهارت آموزی در فنی و حرفه ای این شهرستان وجود ندارد بنابراین با مرکز با اداره آموزش فنی و حرفه ای شهرستان شهرضا و کانون انجمن های صنفی ایمنی استان اصفهان قرارداری انعقاد شده است تا هنرجویان و علاقمندان بتوانند در رشته های مورد نیاز آموزش دیده و این فرصت خوب برای سپری کردن اوقات فراغت و مهارت آموزی در رشته های مختلف را از دست ندهند.

شیروانی تصریح کرد: غیر از انعقاد قرارداد با مرکز با اداره آموزش فنی و حرفه ای شهرستان شهرضا و کانون انجمن های صنفی ایمنی استان اصفهان، قراردادی نیز با دانشگاه آزاد اسلامی بسته شده است که زمینه حرفه آموزی در ۸۶ رشته صنعتی فراهم شود.

 

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها