• کدخبر: 38778
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۳۸ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
  • چاپ خبــر
معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش:

فرهنگ بسیجی باید در جامعه دانش‌آموزی جریان داشته باشد

معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش در جمع دانش آموزان بسیجی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری و خصوصا گزاره هایی مهم در مورد بسیج، خاطرنشان کرد: فرهنگ بسیجی باید در دانش‌آموزان جریان داشته باشد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار، به نقل از طـرقبه‌نیوز، مهدی فیض، معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش روز گذشته در افتتاحیه «طرح بزرگ ولایت یادبود شهدای مدافع حرم» ضمن ایراد خاطره ای از دلاورمردی های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس گفت: بسیجیان باید به قرآن توجه ویژه داشته باشند.

 

وی افزود: بر اساس آیات قرآن آنهایی که در اوج جنگ دچار تزلزل شده بودند به علت انجام خطاهایی در گذشته بوده و همین خطاهای گذشته موجب دلهره و اضطراب در صحنه نبرد می‌شود.

معاون وزیر آموزش و پرورش بر آمادگی همیشگی بسیجیان تأکید و تصریح کرد:  همه ما با پاک کردن آلودگی های قلبی و روحی بایستی از قبل خود را آماده رزم کنیم.

وی افزود: برای درست اقدام کردن در صحنه عمل باید وظیفه را به درستی تشخیص داده و در زمان به موقع به آن عمل کنیم تا در زمان ضرورت آمادگی کافی را داشته باشیم.

فیض تصریح کرد: از همین سنین نوجوانی باید پاک بودن و خوب عمل کردن را آموخت که البته لازمه بسیجی بودن نیز هست.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری و خصوصا گزاره هایی مهم در مورد بسیج، خاطرنشان کرد: فرهنگ بسیجی باید در دانش‌آموزان جریان داشته باشد.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها