• کدخبر: 40756
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۵۲ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۶
  • چاپ خبــر
دبیر هیئت بدنسازی تیران وکرون خبر داد؛

تیران و کرون میزبان مسابقات قوی ترین مردان استان اصفهان

رضوی گفت: مسابقات قوی ترین مردان استان اصفهان در دسته -۱۰۵ کیلوگرم روز جمعه ۲۷ مرداد به میزبانی اداره ورزش و هیئت بدنسازی تیران و کرون برگزار می شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار، به نقل از سفیر تیران و کرون؛ دبیر هیئت بدنسازی شهرستان تیران وکرون اظهار کرد: مسابقات قوی ترین مردان استان اصفهان در دسته -۱۰۵ کیلوگرم روز جمعه ۲۷ مرداد به میزبانی اداره ورزش و هیئت بدنسازی شهرستان تیران و کرون در پارکینگ هایپر مارکت فدک برگزار می شود.

سید محمود رضوی با اشاره به حضور قهرمانان استانی و کشوری در این مسابقات، گفت: رئیس کمیته قوی ترین مردان اصفهان و قهرمانانی از جمله رضا قرائی،مهراب فاطمی، علی اسماعیلی، وحید رمضانی، امیرحسین یاوری، فرشید همتی و محسن مسن آبادی به همراه مسئولان استانی و شهرستانی در برنامه حضور پیدا می  کنند.

وی با بیان اینکه ورود تماشاگران در این برنامه آزاد و رایگان است، خاطرنشان کرد: وزنکشی مسابقات از ساعت هشت الی ۱۰ صبح در اداره ورزش و جوانان انجام شده و پس از آن مسابقات در دو مرحله مقدماتی و فینال در صبح و بعد از ظهر در محل هایپر فدک در ورودی غربی تیران برگزار می شود.

دبیر هیئت بدنسازی شهرستان تیران وکرون آیتم های مسابقه را در سطح جهانی و کشوری دانست و یادآور شد: آیتم های مرحله مقدماتی شامل حمل الوار به وزن ۳۳۰ کیلو گرم به مسافت ۲۰ متر در مدت زمان ۷۵ ثانیه بدون بند لیفت و غلطاندن لاستیک ۳۸۰ کیلویی در ۱۰ حرکت در مدت ۷۵ ثانیه است.

رضوی افزود: آیتم های مرحله فینال نیز شامل چهارگانه حمل اسکات تعادلی ۳۵۰ کیلویی در ۱۵ متر، حمل سیلندر ۸۰ کیلویی در ۱۵ متر، بالابردن کنده ۱۲۰ کیلویی و لیفت وزنه ۲۳۰ کیلوگرمی در مدت زمان ۷۵ ثانیه، حرکت گوی ۱۳۰ کیلوگرمی در ۷۵ ثانیه، عمود کردن سه عدد لوله فلزی با وزن های متغیر در ۷۵ ثانیه و حمل وزنه ۲۲۰ کیلویی بین پاها در ۱۵ متر و کشیدن لنگر ۳۵۰ کیلویی در ۱۵ متر و ۷۵ ثانیه است.

وی تصریح کرد: ورودی شرکت کنندگان در مسابقه یک میلیون ریال است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب دو سکه، یک سکه و نیم سکه بهار آزادی و به نفران چهارم تا ششم جوایزی دیگر  اهدا خواهد شد.

دبیر هیئت بدنسازی شهرستان تیران وکرون با بیان اینکه تعداد دقیق شرکت کنندگان در مسابقات در روز جمعه مشخص خواهد شد، گفت: پیش بینی حضور ۳۰ تا ۴۰ نفر شرکت کننده انجام شده و سه نفر از شهرستان در این مسابقه شرکت می کنند.

رضوی خاطرنشان کرد: این مسابقه  سال گذشته در سطح شهرستان های استان اصفهان به میزبانی تیران و کرون برگزار شد و امسال با همکاری شهرداری، هایپرمارکت فدک و اداره ورزش و جوانان برگزار می شود.

 

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها