• کدخبر: 43042
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۰۵ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۶/۳۱
  • چاپ خبــر
رزمنده هشت سال دفاع مقدس :

دلاورمردان مدافع حرم تأسی به رزمندگان ظفرمند دوران دفاع مقدس کرده اند

ماشاءالله عسگری زاده رئیس ستاد اقامه نماز شهرستان دهاقان گفت: اکنون با افتخار می گوئیم در طول هشت سال دفاع مقدس با ایثارگری ها و رشادت های مردان غیرتمند و شجاع این ملت حسرت حتی یک وجب از خاک میهن عزیز را به دل دشمن گذاشتیم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار، ماشاءالله عسگری زاده رئیس ستاد اقامه نماز شهرستان دهاقان در گفتگو با خبرنگار دهاقان بیدار با اشاره به سال های دفاع مقدس گفت: در طول ۲۰۰ سال گذشته جنگ های زیادی رخ داده که بیش از ۲ میلیون کیلومتر مربع از خاک کشورمان به همراه استان ها و شهرهای زیادی طی عهدنامه ذلت بار گلستان، ترکمانچای و …، و حکومت شاهان نالایق از دست رفت که نمونه بارز آن افغانستان، آذربایجان و بحرین است.

رزمنده دفاع مقدس افزود: اکنون با افتخار می گوئیم در طول هشت سال دفاع مقدس با ایثارگری ها و رشادت های مردان غیرتمند و شجاع این ملت حسرت حتی یک وجب از خاک میهن عزیز را به دل دشمن گذاشتیم.

وی خاطرنشان کرد: علی رغم توطئه های استکبار جهانی و خیانت های مزدوران داخلی و اشغال بیش از ۱۴ شهر در همان ساعات و روزهای اولیه جنگ تحمیلی بدست دشمن بعثی توانستیم در طول ۲ سال اول جنگ با فداکاری جوانان سلحشور و شهادت طلب آن مناطق اشغال شده را از لوث و وجود ناپاک متجاوزان بعثی پاک کنیم.

عسگری زاده تصریح کرد: به دست آوردن مناطق اشغال شده صورت نگرفت مگر با توکل بر خدا، توسل به ائمه اطهار،  تبعیت از ولایت فقیه، رهبری های خردمندانه و حکیمانه امام خمینی(ره) و رزمندگان اسلام.

آزاده سرافراز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس افزود:  رزمندگان میهن اسلامی دوران طلایی و حماسه ساز دفاع مقدس را جزء افتخارات و اسناد ماندگار خود در تاریخ ثبت کرده اند و امروز نیز دلاورمردان مدافع حرم تأسی به رزمندگان ظفرمند دوران دفاع مقدس کرده اند.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها