• کدخبر: 50358
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۰۱ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۳
  • چاپ خبــر

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور دهاقان علیه زیاده گویی های ترامپ

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان دهاقان در پی اهانت رئیس جمهور مستکبر آمریکا علیه مردم ایران،با انتشار بیانیه ای سخنان خصمانه و کینه توزانه رئیس جمهور آمریکا را محکوم کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،  بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان دهاقان در پاسخ به یاوه گویی های ترامپ رئیس جمهور آمریکا علیه ملت ایران بیانیه ای صادر کرد.
در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّا فَتَحْنَا لَکَ فَتْحًا مُّبِینًا
«ﺑﻪﺭﺍﺳﺘﻰ ﻣﺎ ﺑﺮﺍﻯﺗﻮ ﭘﻴﺮﻭﺯﻯ ﺁﺷﻜﺎﺭﻯ ﻓﺮﺍﻫﻢ ﺁﻭﺭﺩﻳﻢ»

جدیدا به گوش میرسد ترامپ رئیس جمهور نادان آمریکا زیاده گویی جدیدی کرده و پایش را بیشتر از گلیمش دراز کرده و قدس شریف را پایتخت رژیم جعلی اسرائیل اعلام کرده است.
در این راستا لازم است بگوییم، ما جوانان حزب الله تحت هیچ شرایطی از مواضع خود کوتاه نیامده و قدس را خط قرمز خود میدانیم و همانطور که تکفیری های جنایتکار را که ساخته دست خود آمریکا بود از عراق و شام بیرون و حرم بی بی زینب(س) را از لوث وجود حرامی ها پاک کردیم ، ان شاءالله با کمک خدا و در پرتو عنایات حجت ابن الحسن(عج) فلسطین را از وجود صیهونیسم های اشغالگر پاک نموده و قدس را که پایتخت ابدی فلسطین هست از دست درازی های دشمنان بالاخص استکبار بزرگ آمریکای جهانخوار محافظت خواهیم کرد و در راه آزادی قدس با تمام وجود خواهیم جنگید، و اعلام میداریم ما همگی شهیدان راه قدس هستیم.
إِنَّ لِلْمُتَّقِینَ مَفَازًا
«ﺑﻰﺗﺮﺩﻳﺪ ﺑﺮﺍﻯ ﭘﺮﻫﻴﺰﻛﺎﺭﺍﻥ ﭘﻴﺮﻭﺯﻯ ﻭ ﻛﺎﻣﻴﺎﺑﻰ ﺍﺳﺖ»

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

۲۳ آذر ۱۳۹۶

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها