• کدخبر: 51225
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۴۱ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۳۰
  • چاپ خبــر

حماسه نهم دیماه نقطه عطفی در تاریخ انقلاب بود

سرهنگ دوم پاسدار هوشنگ نوابی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان گفت: حماسه ۹ دی نماد عزت، استقلال و بصیرت مردم ولایتمدار ایران بود که پس از فتنه آمریکائی- غربی و هتک حرمت عاشورای حسینی رخ داد و نشان داد که ملت ایران از انقلاب خود کوتاه نمی آیند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار، سرهنگ دوم پاسدار هوشنگ نوابی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب می خواستند با فتنه ۸۸، انقلاب را زمین گیر کنند افزود: نهم دیماه روز «نه گفتن» به تمام کسانی است که می خواهند انقلاب را مصادره کنند و ملت ایران با تبعیت از ولایت فقیه با آرمان های امام (ره) و رهبری انقلاب بیعتی مجدد کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان روشنگری را در فتنه ۸۸ اصلی مهم و تأثیرگذار دانست و خاطرنشان کرد: نهم دیماه نشان داد که مردم ایران با بصیرتی که از شناخت دین و اسلام دارند نخواهند گذاشت فتنه گران در فتنه های خود موفق شوند و آنها را رسوا خواهند کرد.

سرهنگ دوم پاسدار هوشنگ نوابی خاطرنشان کرد: حماسه ۹ دی  نماد عزت، استقلال و بصیرت مردم ولایتمدار ایران بود که پس از فتنه آمریکائی- غربی و هتک حرمت عاشورای حسینی رخ داد و نشان داد که ملت ایران از انقلاب خود کوتاه نمی آیند.

وی افزود: ما یک محصولی داریم بنام جمهوری اسلامی در سطح دنیا، انقلاب اسلامی که موهبت الهی است، جمهوری اسلامی شرکت خصوصی نیست، مؤسسه غیرانتفاعی نیست بلکه انقلاب اسلامی است که با خون هزاران شهید امروز شجره طیبه توانمندی شده که شاخ و برگش در تمام جهان گسترده شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان گفت: جمهوری اسلامی ام القرای انقلاب اسلامی است و مقتدرترین نظام سیاسی عالم است بنابراین این امنیت موجود در سرزمینمان بخاطر مجاهدت های مردان مؤمن که با ایثار و گذشت، اخلاص و فداکاری خود این نهال را آبیاری کردند.

سرهنگ دوم پاسدار نوابی تصریح کرد: تکریم شهدا امروز بمنظور حفظ انقلاب است و نام و یاد بلند آوازه آنهاست که اکنون در جامعه ما طنین افکن است، این امر باعث می شود که به ما یادآوری کند امنیت ما مرهون چه کسانی است؟

وی با اشاره به مناسبت های پیش رو در دیماه از جمله هفتم دیماه روز ایثار و شهادت در دهاقان و روز شهرستان، همچنین حماسه نهم دیماه گفت: برنامه هایی که در این ایام برگزار می شود از جمله یادواره شهدای طلبه و روحانی، یادواره شهدای خانه های آسمانی، سرکشی از خانواده های معظم شهدا، برگزاری همایش های روشنگری با محوریت روستاهای پوده و شهر گلشن را می توان نام برد.

 

 

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها