• کدخبر: 51963
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۴۵ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۰
  • چاپ خبــر
رئیس ستاد اقامه نماز استان اصفهان:

یاری رساندن به بیماران در انجام فریضه نماز توسط پرستاران یک وظیفه مقدس است

رئیس ستاد اقامه نماز استان اصفهان گفت: سلامت معنوی وقتی در انسان به وجود می آید که به نقش معنویت و نماز در بهبود وضعیت بیماران وآموزش عملی آداب واحکام نماز در بین بیماران درشرایط مختلف سنی وآموزش وتوانمندسازی پرستاران وبهیاران توجه کافی شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار، ظهر امروز در دوره آموزشی احکام بیماران، آداب و اسرار نماز در سالن اجتماعات شبکه بهداشت شهرستان دهاقان با حضور یکصدو ۵۰ نفر از پرستاران و بهیاران، کارمندان و کادر بیمارستان شهدای دهاقان برگزار شد.

رئیس ستاد اقامه نماز استان اصفهان تصریح کرد: سلامت معنوی وقتی در انسان به وجود می آید که به نقش معنویت و نماز در بهبود وضعیت بیماران وآموزش عملی آداب واحکام نماز در بین بیماران درشرایط مختلف سنی وآموزش وتوانمندسازی پرستاران وبهیاران توجه کافی شود.

حجت الاسلام رضا رنجبر افزود: پرستاران، بهیاران و کادر درمانی  باید بعد ازاین آموزش ها با آداب واحکام نماز بیماران درشرایط مختلف جسمی آشنا شده و یاری رساندن به بیماران درانجام فریضه نماز را یک وظیفه مقدس بدانند و امکانات مورد نیاز بمنظور اقامه نماز را در دسترس بیماران قراردهند.

وی خاطرنشان کرد: بیمارستان ها و مراکز درمانی وظیفه دارند در زمینه آموزش احکام نماز بیماران و ترویج اقامه نماز بخصوص نماز جماعت در بیمارستان ها تلاش بیشتری کنند.

 

 

 

 

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها