• کدخبر: 52176
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۴۴ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
  • چاپ خبــر
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان دهاقان:

دشمنان انقلاب اسلامی هیچ گاه به اهدافشان نمی رسند/ همه ما در قبال انقلاب اسلامی مسئولیم

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان دهاقان گفت: دشمنان انقلاب اسلامی باید بدانند هیچ گاه به اهداف خود نخواهند رسید و همه ما با وحدت اهداف آنان را نقش بر آب می کنیم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار، حسین حیدرزاده در کمیته ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی که عصر امروز در اداره ارشاد اسلامی برگزار شد افزود: برخی افراد بر این اعتقاد هستند که نظام اسلامی خیلی نمی‌تواند به راه خود ادامه دهد بنابراین با استفاده از رسانه‌ها  عزم خود را جزم کرده اند تا بدترین ضربه ها را برای نابودی انقلاب اسلامی وارد کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان دهاقان خاطرنشان کرد: دشمنان نظام اسلامی از جمله آمریکا و اسرائیل دارای هدف های شومی بوده و می خواهند شیرینی پیروزی ۴۰ ساله انقلاب را به کام ایرانیان تلخ کنند.

وی تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی باید بدانند هیچ گاه به اهداف خود نخواهند رسید زیرا نیروی نظامی و انتظامی با برنامه ریزی خوبی که دارند تمام نقشه های آنان را نقش بر آب می کنند و وحدت ایرانیان این اهداف را از بین می برد.

حیدرزاده افزود: همه ما در قبال انقلاب و شهدا و امام راحل مسئول هستیم پس باید خود را مسئول بدانیم تا بمنظور انجام وظیفه در راه حفظ نظام و ماندگاری اصل انقلاب نسل جدید را که نیازمند آشنایی با آرمان های انقلاب، امام و شهدا هستند، با این آرمان ها و اهداف آشنا کنیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان دهاقان گفت: همه ما در برابر انقلاب و اهدافش مسئولیم و وظیفه داریم مسئولیت خود را به نحو احسن انجام دهیم.

 

 

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها