• کدخبر: 52399
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۱۰ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۶
  • چاپ خبــر
رئیس شورای اسلامی شهر دهاقان خبر داد؛

تشکیل کمیته رفع مشکلات کشاورزی و قنات های شهرستان دهاقان ضروری است

رئیس شورای اسلامی شهر دهاقان گفت: : با همکاری برخی ادارات شهرستان کمیته رفع مشکلات کشاورزی و قنات ها در دهاقان تشکیل می شود که این کمیته به پیگیری قنات های شهرستان، همچنین مشکلات حاصل از خشکسالی برای رفع آبرسانی به مزارع کشاورزان می پردازد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار، عبدالرحیم عناقه در گفتگویی افزود: با توجه به خشکسالی های اخیر در شهرستان دهاقان رفع مشکلات آب‌رسانی به  مزارع کشاورزی  و همچنین بررسی قنات های منطقه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

رئیس شورای اسلامی شهر دهاقان خاطرنشان کرد:  با توجه به اعتراض کشاورزان بمنظور مشکل آبرسانی به مزارع آنها، چاره‌اندیشی فوری برای رفع این مشکل ضروری است.

وی تصریح کرد: با همکاری جهاد کشاورزی، اداره آبفای شهرستان، کارشناسان، مالکان قنات ها و شهرداری، کمیته رفع مشکلات کشاورزی و قنات ها در دهاقان تشکیل می شود که این کمیته به پیگیری قنات های شهرستان همچنین مشکلات حاصل از خشکسالی برای رفع آبرسانی به مزارع کشاورزان می پردازد.

عناقه افزود: بمنظور رفع مشکلات قنات ها در شهرستان بودجه نیاز هست که باید فرمانداری قسمتی از بودجه حوادث غیرمترقبه را به این بخش اختصاص دهد زیرا کشاورزی بخش مهمی از زندگی و حیات را تشکیل داده و مهم تلقی می شود.

 

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها