• کدخبر: 52616
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۳۹ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۹
  • چاپ خبــر
امام جمعه موقت دولت آباد:

حضور مردم در راهپیمایی دفاع از نظام اسلامی بود/ دولت بداند وقت عمل است نه پرداختن به حواشی

امام جمعه موقت دولت آباد برخوار، گفت: دولت نباید با آمار و ارقام سر مردم را گرم کند بلکه باید به جای حرف زدن؛ عمل کند، اقتصاد مقاومتی را عملی کند و سرگرم حاشیه های دولت و مجلس و دیگران نشود.

 

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل از چشم برخوار؛ حجت الاسلام محمدرضا محمدی، شامگاه دوشنبه، در مراسم بزرگداشت حماسه ۱۹ دی در دولت آباد، افزود:  وزیر امور خارجه آمریکا گفته است ما اجازه نخواهیم داد ایران ۴۰ سالگی انقلابش را جشن بگیرد.

وی ادامه داد: در حالی که دشمن این چنین شفاف و آشکار و با هدفی شناخته شده دشمنی خود را با اصل نظام و اسلام نشان می دهد، نهایت بی بصیرتی است که فردی از چنین دشمنی غفلت کند و خیال خام مذاکره و معامله با چنین دشمنی را در سر بپروراند.

حجت الاسلام محمدی در ادامه با بیان این که یکی از روش های دشمنان از اول انقلاب اسلامی تا کنون برای براندازی این نظام؛ ایجاد فتنه های داخلی است، اظهار کرد: رویکرد دشمنان در دوران رهبری آیت الله خامنه ای ایجاد آشوب و فتنه داخلی است.

این کارشناس سیاسی با تقدیر از حماسه آفرینی مردم برخوار و حمایت دوباره آن ها از انقلاب اسلامی و حضور پرشور آن ها در راهپیمایی ضد فتنه، یادآور شد: دشمن عقده ای و شکست خورده ما هیچ گاه دست از دشمنی خود بر نمی دارد و یکی از اقداماتی که اسلام و نظام جمهوری اسلامی را حفظ می کند، همین یاری دین با فریاد زدن و حضور در صحنه است.

وی خاطرنشان کرد: مردمی که این چند روز در اعتراض و محکومیت آشوب گران راهپیمایی کردند، با راهپیمایی خود به آمریکا اعلام کردند آمریکا، اسرائیل، فرانسه و انگلیس، آلمان و حکومت آل سعود بداند ملت غیور، بصیر و با ایمان ایران از حصر و تحریم اقتصادی نمی ترسد و توطئه ها و فتنه ها و جنگ نظامی و تهدیدهایش نمی تواند این ملت را ا راهی که آغاز کرده و تا پایان آن ایستاده است منصرف کند.

محمدی حضور ملت در راهپیمایی در پاسخ به اغتشاشات اخیر در کشور در شهرهای مختلف را مشت محکمی بر تمام پیاده نظام دشمن دانست و عنوان کرد: آشوبگران از پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران گرفته تا مسجد و حسینیه را به آتش کشیدند چون مساجد و حسینیه ها سنگر دفاع از ارزش ها و مقدسات است.

این کارشناس سیاسی ادامه داد: ما منتظریم تا رهبر معظم انقلاب بیانات خودشان را در رابطه با فتنه اخیر بفرمایند و آن را فصل الخطاب و حجت برای خود قرار دهیم.

محمدی خطاب به مسئولان و متولیان امور مردم، گفت: با کار و تلاش و جدیت و صداقت از بروز چنین فتنه هایی جلوگیری کنید و دولت منتخب بداند که بدهکار این مردم و نظام هستند و باید پاسخ شفاف به مردم بدهند و از فرافکنی بپرهیزند.

وی تاکید کرد: دولت نباید با آمار و ارقام سر مردم را گرم کند بلکه باید به جای حرف زدن؛ عمل کند، اقتصاد مقاومتی را عملی کند و سرگرم حاشیه های دولت و مجلس نشود.

امام جمعه موقت شاهین شهر در ادامه یادآور شد: حضور مردم در راهپیمایی های اخیر به خاطر توهین به پرجم و مقدساتشان بود و نه در تایید اقدامات دولت، بلکه حضور مردم برای دین و آرمان شهدا است.

وی ضمن نقد برخی تجملات دولت، تاکید کرد: تنها با روحیه انقلابی و جهادی است که می توان چرخ اقتصاد را به گردش در آورد، همانطور که مردم در امور اقتصادی و معغیشتی مشکل دارند و از دولت گله مند هستند.

محمدی با اشاره به این که مردم سیاست را می فهمند و گوششان به رهبرشان است، خاطرنشان کرد: این ملت با تمام وجود پای انقلاب و نظام ایستاده است و مسئول خیانت کار و تنبل را تحمل نمی کند.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها