• کدخبر: 54646
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۳۸ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۲
  • چاپ خبــر
فرماندار شهرستان دهاقان:

۶۰ برنامه در ایام‌الله دهه فجر در دهاقان اجرا می شود

فرماندار شهرستان دهاقان گفت: به مناسبت دهه فجر ۶۰ برنامه‌ که شامل بخش‌های مذهبی، هنری و فرهنگی است، در شهرستان دهاقان برگزار و ۱۴ پروژه عمرانی نیز افتتاح می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار، علی اصغر قاسمیان در مراسم یوم الله ۱۲ بهمن که پیش از ظهر پنجشنبه در تالار فرهنگیان برگزار شد، افزود: جهانیان نمی توانستند امام راحل را از هدفش دور کنند زیرا امام (ره) ایمان در هدف و  گفتار داشت بطوریکه هیچ فردی را نمی توان پیدا کرد که همانند امام ایمان در گفتار داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه امام (ره) به پروردگار خود ایمان قوی داشت و حاکمیت ولی فقیه باعث شکل گیری نظام اسلامی ما شده است تصریح کرد:انقلاب اسلامی ایران یک هدیه و ارمغان الهی است که با حاکمیت ولی فقیه، امام خمینی(ره) شکل گرفت و با پشتوانه مردمی به پیروزی رسید.

فرماندار شهرستان دهاقان افزود: انقلاب اسلامی به عنوان نظام مشروع است که در رأس آن ولایت فقیه و زیرمجموعه های آن قوه های مجریه، مقننه و قضائیه، دولت و مجلس قرار دارند.

قاسمیان خاطرنشان کرد: ۶۰ برنامه‌ به مناسبت دهه فجر در شهرستان دهاقان اجرا می شود  که بخش‌های فرهنگی، مذهبی و هنری را در بر می گیرد.

 

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها