• کدخبر: 54837
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۱۶ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
  • چاپ خبــر
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان:

رهبری حکیمانه امام خمینی انقلاب اسلامی را پس از ۱۴ قرن مظلومیت زنده کرد/ اجرای بیش از ۵۵ برنامه شاخص در شهرستان دهاقان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان گفت: امام خمینی (ره) با منطقی که نهضت اسلامی را آغاز کرد در اوج همه فتنه ها و فشارها انقلاب اسلامی را به دوران ثبات و سازندگی هدایت کرده و اسلام را پس از ۱۴ قرن مظلومیت زنده کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار، سرهنگ دوم پاسدار هوشنگ نوابی در گفتگو با خبرنگار دهاقان بیدار، با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران در شرایطی شکل گرفت که ۲ ابرقدرت شرق و غرب در دنیا حاکم بودند و هیچ کس حق نداشت خارج از محدوده قدرت آنها اقدامی انجام دهد افزود: وقوع انقلاب اسلامی ایران حتی در واپسین لحظات عمر شاه، برای عموم تحلیلگران و افراد دخیل در رخدادها ناممکن بود ولی از آنجا که خداوند یاور مظلومان و مؤمنان است اسلام پیروز شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان خاطرنشان کرد: قدرت های استکباری دنیا از ابتدای انقلاب اسلامی جبهه دشمن خود را ایجاد کرده و به سرکرده آمریکا به مقابله با انقلاب اسلامی برخواستند و با انواع کودتاها، جنگ تحمیلی، تهاجم فرهنگی، تحریم و جنگ اقتصادی سعی در نابودی نظام اسلامی داشتند.

وی با تأکید بر رهبری حکیمانه و بیدار امام خمینی (ره) که باعث استیصال دشمن شد تصریح کرد: امام خمینی (ره) با منطقی که نهضت اسلامی را آغاز کرد در اوج همه فتنه ها و فشارها انقلاب اسلامی را به دوران ثبات و سازندگی هدایت کرده و اسلام را پس از ۱۴ قرن مظلومیت زنده کرد.

سرهنگ دوم پاسدار نوابی افزود: امروز دشمن می داند که با هیچ قدرتی نمی تواند در مقابل جمهوری اسلامی بایستد و قبول کرده که اکنون انقلاب به عنوان یک عنصر فعال و تعیین کننده در معاملات منطقه ای و جهانی نقش ایفا می کند بنابراین شکست های خود در منطقه را از حضور مقتدرانه ایران می دانند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان  برنامه های ویژه جوانان و نوجوانان را از مهمترین موضوعات دهه فجر دانست و اظهار کرد: باید در جهت تقویت روحیه خودباوری و اسلامی تلاش کنیم تا جوانانمان بتوانند از این نعمت بزرگ الهی که باعث شده ملت ایران در جهان عزت پیدا کند محافظت و نگهداری کنند.

وی با اشاره به اجرای بیش از ۵۵ برنامه شاخص در دهه فجر انقلاب اسلامی، اجرای جشن های انقلاب، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، برگزاری همایش های روشنگری و سیاسی، اجرای جشنواره ورزشی با حضو هیئت های ورزشی شهرستان، دیدار با خانواده معظم شهدا و جشن های انقلاب را بخشی از برنامه های دهه فجر دانست.

سرهنگ دوم پاسدار نوابی حضور باشکوه ملت در ۲۲ بهمن را نشانه هوشیاری و بیداری ملت دانست و افزود: ملت ایران ۲۲ بهمن را همانند سال های گذشته برگزار می کنند و باشکوه تر به میدان می آیند تا یکبار دیگر با انقلاب اسلامی و مقام عظمای ولایت بیعت کنند.

 

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها