• کدخبر: 55346
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۴۲ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
  • چاپ خبــر
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهاقان خبر داد؛

پایگاه سلامت روستای پوده دهاقان افتتاح می شود

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهاقان گفت: پایگاه سلامت پوده واقع در روستای پوده از توابع شهرستان دهاقان، به منظور اجرای طرح تحول سلامت و لزوم دسترسی مردم روستای پوده و روستاهای اطراف به خدمات بهداشتی، با صرف هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال احداث و تجهیز شده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار، حشمت الله ثالثی در گفتگو با خبرنگار دهاقان بیدار، با اشاره به مشکلات سلامت روستای پوده افتتاح این پایگاه سلامت را گامی بسیار مهم و ارزشمند برشمرده و خاطرنشان کرد: زحمات تمامی تلاشگران عرصه سلامت و فداکاری و روحیه ایثار آنان ستودنی است و در سالهای اخیر شاهد رشد و بالندگی نظام سلامت هم در کشور و هم در شهرستان دهاقان بوده ایم.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهاقان تصریح کرد: پایگاه سلامت روستای پوده ازتوابع شهرستان دهاقان در روز چهارشنبه همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور مسئولان شهرستان و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افتتاح می شود.
وی افزود: پایگاه سلامت پوده در زمینی به مساحت ۲۰۰ متر مربع هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال احداث شده است.
ثالثی از حضور پزشک عمومی در این پایگاه خبر داد و گفت: ارائه خدمات مامایی، واکسیناسیون، خدمات آموزشی بهداشتی از جمله موارد تحت پوشش این پایگاه است.
در شهرستان دهاقان کارهای ارزشمندی در حوزه درمان و سلامت صورت گرفته که بخش عمده‌ای از آن با کمک خیران بوده و باید سعی کنیم تا خدمات‌رسانی مطلوب به مردم به شکلی ارتقاء یافته صورت پذیرد.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها