• کدخبر: 55481
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۵۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۸
  • چاپ خبــر
همزمان با هفتمین روز از دهه فجر؛

پایگاه سلامت روستای پوده دهاقان افتتاح شد/ تصاویر

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهاقان گفت: پایگاه سلامت پوده واقع در روستای پوده از توابع شهرستان دهاقان، به منظور اجرای طرح تحول سلامت و لزوم دسترسی مردم روستای پوده و روستاهای اطراف به خدمات بهداشتی، با صرف هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال احداث و تجهیز شده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار، حشمت الله ثالثی در حاشیه افتتاح پایگاه سلامت پوده در گفتگو با خبرنگار دهاقان بیدار، با اشاره به مشکلات سلامت روستای پوده افتتاح این پایگاه سلامت را گامی بسیار مهم و ارزشمند برشمرده و خاطرنشان کرد: زحمات تمامی تلاشگران عرصه سلامت و فداکاری و روحیه ایثار آنان ستودنی است و در سالهای اخیر شاهد رشد و بالندگی نظام سلامت هم در کشور و هم در شهرستان دهاقان بوده ایم.
وی افزود: پایگاه سلامت پوده در زمینی به مساحت ۲۰۰ متر مربع هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال احداث شده است.
ثالثی از حضور پزشک عمومی در این پایگاه خبر داد و گفت: ارائه خدمات مامایی، واکسیناسیون، خدمات آموزشی بهداشتی از جمله موارد تحت پوشش این پایگاه است.
در شهرستان دهاقان کارهای ارزشمندی در حوزه درمان و سلامت صورت گرفته که بخش عمده‌ای از آن با کمک خیران بوده و باید سعی کنیم تا خدمات‌رسانی مطلوب به مردم به شکلی ارتقاء یافته صورت پذیرد.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها