• کدخبر: 56222
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۰۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
  • چاپ خبــر
در گزارش میدانی از دهاقانی ها مطرح شد؛

۲۲ بهمن به حکم رهبرم تماشایی شد اما درد داریم…

راهپیمایی ۲۲ بهمن چهلمین سالگرد انقلاب با شکوه هر چه تمامتر از سال های قبل برگزار شد تا ثابت شود که ملت ایران بر سر آرمان ها و اعتقاداتشان ایستاده اند و انقلابی که به برکت خون هزاران شهید بدست آمده را براحتی از دست نخواهیم داد و پای انقلاب تا پای جان می ایستند و فتنه گران را رسوا می کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار، ۲ روز پس از برگزاری راهپیمائی ۲۲ بهمن به سراغ مردم رفتیم تا ببینیم راهپیمائی امسال چگونه برگزار شده و اصلا افراد با چه هدفی در راهپیمایی شرکت کردند؟

گزارشی که می خوانید گفتگوی ما با مردم شهید پرور و انقلابی دهاقان است که تا پای جان از انقلاب خود دفاع می کنند و اگر لازم باشد به همراه انقلابی های ایران زمین با همه کسانی که روبروی انقلاب می ایستند، مقابله می کنند.

وقتی به سراغ مردم رفتیم به فردی برخوردیم که در راهپیمایی شرکت کرده و کشاورز بود، کشاورز دهاقانی می گفت: چند سالی است که خشکسالی در شهر باعث شده که نتوانم کشت و کار مناسبی داشته باشم و با توجه به شغلم درآمدم بسیار پائین است، این در حالیست که بیشتر اوقات بیکار هستم.

بارها به ادارات دولتی جهاد و سایر ادارات مراجعه کرده ام اما راهکاری که بتواند مشکل ما را حل کند نداشته اند، وام های بانک کشاورزی هم که باصطلاح برای کمک به ما پرداخت می شود با سودهای بالا و مضاربه ای دریافت می شود که آن هم کمر ما را شکسته است، در کل باید بگویم: «هر دم از این باغ بری می رسد، تازه تر از تازه تری می رسد»، ولی می دانم که این نظام در اصل پاکترین و بهترین نظام دنیاست زیرا در رأس آن ولایت فقیهی وجود دارد که عدالت و صداقت دارد، با مردم یکرنگ و یکدل است، آنها را می شناسد و در دل مردم جای دارد.

من برای رهبر انقلاب حضرت آیت الله العظما خامنه ای آمدم، آمدم تا به دشمنان بگویم پای انقلاب ایستاده ام اما به مسئولان هم می گویم که انقلاب کردیم تا حقمان را بگیریم و پای حقمان هستیم و آن را می ستانیم، فکر نکنند برای آنهایی که حقوق نجومی می گیرند، یا زندگی اشرافی دارند و با بیگانه همراهی می کنند و ملت را نوکر خود می دانند، آمده ایم بلکه فقط به عشق رهبر، انقلاب و اسلام آمدیم و بس.

سراغ فرد دیگری رفتم که شاغل بود از او پرسیدم راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردید؟ اگر شرکت کردید هدفتان از حضور در این مراسم باشکوه چه بود؟

وی با اندکی تأمل پاسخ داد: به عشق رهبر و اینکه اسلام در کشور پایدار بماند، انقلاب اسلامی آبروی ایران است و امنیت کشور ما هم مثال زدنی است و باید قدر این امنیت را بدانیم، اما نکته مهمی که وجود دارد اینست که هزینه های زندگی بسیار بالاست و تورم کمر خانواده را شکسته است، تعیض و بی عدالتی در همه جا دیده می شود و مانند خوره روح و جان آدم را می آزارد.

چگونه می شود انسان مسائل فساد را ببیند و نتواند آن ها را اصلاح کند، ما برای حفظ انقلابی که می خواهد ریشه فساد را بکند نیازمند بصیرت، وخحدت و همدلی هستیم و مردم جواب مفسدان و غارتگران بیت المال را در هر جا و در زمان مناسب خواهند داد.

کسی چک سفید امضاء به مسئولی نداده است و چنانچه خطایی از او سر بزند همانطور که آوردنش با خودشان بوده بر داشتنش هم با خود آنان خواهد بود.

پس از آن به سراغ فرد دیگری رفتم او که از کاسبان  محل بود خاطرنشان کرد: انقلاب به راحتی بدست نیامده که به راحتی ببخواهیم از دست بدهیم، ما برای انقلابمان میثاق بسته ایم، آمده بودم تا با بانک بلند، فریاد خود را بر سر دشمنان بکوبم و بگویم اگر مشکلات اقتصادی را بر سر ما می آورید که دست از انقلابمان برداریم کور خوانده اید.

من و دیگر همشهریان و مردم سرزمینم ایران آمدیم تا ثابت کنیم که ملت ایران بر سر آرمان ها و اعتقاداتشان ایستاده اند، آمدیم تا بگوئیم انقلابی که به برکت خون هزاران شهید بدست آمده را براحتی از دست نخواهیم داد و پای انقلاب تا پای جان می ایستیم و فتنه گران را رسوا می کنیم، آمدیم تا بگوئیم اگر لازم باشد در برابر همه دنیای کسانی که روبروی انقلاب می ایستند، می ایستیم و با آنها مبارزه می کنیم.

من به امثال ترامپ می گویم شما حد و گلیم خود را نمی دانید، کمی بر سر عقل بیائید و ملت ایران را تهدید نکنید زیرا ما ملت ایران اسلامی از تهدید یک گاوچران حراسی نداریم.

حین بازگشت به فردی برخوردم که بسیجی بود از او نیز همین سوال را پرسیدم او در جوابم گفت: ما بسیجیان به فرمان رهبرمان در هر صحنه ای حاضر خواهیم شد و نخواهیم گذاشت دشمن احساس کند ملت ایران حضورشان کم رنگ است، هر جا احساس کنیم که دست دشمن در کار است آن دست را قطع خواهیم کرد.

ما ملتی یکپارچه ایم و در این راه رمز ماندگاری ما اطاعت از ولایت فقیه است، ما پشتیبان ولایت فقیه هستیم و نخواهیم گذاشت عده ای لیبرال و غرب زده بر صندلی های نظام تکیه بزنند و خون شهدا را پایمال کنند، ما نخواهیم گذاشت مفسدان اقتصادی وغارتگران بیت المال همان کاری را انجام دهند که دشمنان می خواهند.

بار دیگر در راهپیمایی ۲۲ بهمن آمدیم و حضورمان تماشایی شد، آمدیم تا با حضورمان نگذاریم عده ای در لباس خودی همان کار منافقان و دشمنان را انجام دهند و اهداف و آرمان های انقلاب را از بین ببرند، با همه مشکلاتی که داریم.

من خودم در هفت روز اخیر فقط ۲ روز سر کار رفته ام ولی انقلاب اسلامی را دوست دارم، عیب کار جای دیگری است و باید آن را با انتخاب درست و بصیرت تغییر دهیم.

 

انتهای پیام/

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها