• کدخبر: 57134
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۵۳ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۵
  • چاپ خبــر
زاکانی :

خوی اشرافی گری مسئولین زمینه ساز گسست دولت و ملت/ دولتمردان باید در خصوص نقض برجام از سوی غربی ها روشنگری کنند

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: خوی اشرافی گری و فساد اقتصادی سبب گسست دولت و ملت می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل از  عصرهامون، تمسک به اسلام، رهبری حضرت امام (ره) و حضور گسترده مردم را سه ویژه خاص انقلاب اسلامی ایران دانست و افزود: بعد از انقلاب تا امروز این سه عامل که تقویت کنند اصل انقلاب و استمرار آن هستند ادامه پیدا کرده اند اما با این تفاوت که مسئولینی در کشور بر قدرت تکیه زدند که عملا به واسطه دوری از خوی مردمی به ورطه اشرافی گری افتادند.
وی افزود: کم کم چرب و شریین دنیا به کام این افراد مزه پیدا کرد، امروز شاهدیم این بیماری مسری بسیاری را گرفتار کرده است در این بین هستند کسانی که تعهد آنها نسبت به مردم باقی است اما متاسفانه هستند بسیاری که با خوی اشرافی گری و دوری از مردم سبب ناامیدی و یاس ملت می شوند.
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برخی افراد انقلابی بودند اما نتوانستند سختی‌ها را تحمل کرده و پابه پای امام راحل و رهبری گام بردارند و هنگامی که مشاهده کردند منافع دنیایی وجود دارد خود را غرق در مادیات و منافع دنیایی کردند.

مسئولینی که اولویت آنها دنیاگرایی باشد از خدمت باز می مانند
زاکانی تصریح کرد: انقلاب اسلامی دارای آثار و برکات زیادی است و در رشد جدی مسیرفتح قله‌ها را یکی پس از دیگری طی می‌کند و اراده ملت‌ها همراه هدایت‌های رهبری رسیدن به قله‌های افتخار را برای ما به وجود آورده است.
وی ادامه داد: مسئولی که اولویت اولیه آنها توجه به دنیاگرایی باشد از خدمت باز می ماند و کاهش سطح خدمتگزاری به وضوح در مسئولین اشرافی گر قابل مشاهده است و این سبب آسیب جدی به بنیان های اعتقادی مردم می شود، آن افرادی که دارای سرمایه هستند از این خوی اشرافی گری استقبال می کند و افراد تنگدست جامعه نیز مایوس می شود و همین زمینه ساز گسست بین دولت و مردم می شود.
نماینده سابق مجلس ادامه داد: امیدواریم مسئولین بزرگی و عظمت خود را در خدمت به مردم ببینند و امیدواریم این موضوع عملی شود.
وی در خصوص آخرین وضعیت برجام نیز گفت: در توافق هسته ای معامله ای انجام گرفت و قبول کردیم صنعت هسته ای محدود شود در عوض غربی های وعده داده بودند تحریم ها برداشته و مشکلات کشور مرتفع شود.
وی بیان کرد: در همین خصوص محدودیت هایی در صنعت هسته ای اعمال شد اما طرفین غربی در این خصوص بدعهدی کردند.
نماینده سابق مردم تهران گفت: باید یک روشنگری جهانی در خصوص توافق هسته ای و عدم پایبندی طرفین غربی صورت بگیرد تا اگر ایران اقدامی در جهت رفع محدودیت در صنعت هسته ای انجام دهد افکار عمومی جهان نیز با ایران همراه شود.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها