• کدخبر: 57212
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۰۷ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۵
  • چاپ خبــر

پشت پرده ماجرای حمله دراویش داعشی‌مسلک به پاسداران

وزیر امنیت کشور در قامت حامی دراویش برآمده و گفت وحشی‌گری‌ها را به نام دراویش ننویسید. همزمان خبرگزاری‌های دولتی و هنرکاسبان بی‌غیرت نیز به طور هماهنگ و از ابتدا، شروع به تطهیر کانونِ فتنه و دراویشِ قاتل کرده و جای شهید و قاتل را عوض کردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل از  ماسال نیوز،  آقایِ وزیر در هیئتِ یک حامی و مدافعِ دراویش نعمت اللهی توصیه فرموده‌اند وحشی‌گریِ عده‌ای را به عموم دراویش نعمت‌اللهی نسبت ندهیم! و خبرگزاری‌های دولتی و هنرکاسبان بی غیرت نیز به طور هماهنگ و از ابتدا، شروع به تطهیر کانونِ فتنه و دراویشِ قاتل کرده و می‌کنند؛ مثل همیشه.

آقایِ وزیر! به غائله کارگرانِ گرسنه و مظلومِ اراک که ۶ ماه، یک‌سال و بیشتر حقوقِ شرعی و قانونی خویش را دریافت نکرده بودند و هیچ عمل ضدامنیتی قابل توجهی نیز انجام نداده بودند، چند ساعته و به شدیدترین شکلِ ممکن، پایان دادید!

شما از نقشِ سازماندهی‌شده دراویش نعمت اللهی در اغتشاشاتِ دی‌ماه بی‌خبرید؟!

شما از دستگیری گروهِ دراویش نعمت اللهی از جمله محمد شریفی، کسری نوری و فائزه عبدی پور در ایام اغتشاشاتِ دی‌ماه بی‌خبرید؟! امکان ندارد!

به راستی چرا این افراد پس از تحصن ۱۰ روزه‌ی دراویش مقابلِ زندانِ اوین، آزاد شدند؟ چرا دراویش در مقابل دستگیری هم‌مسلک‌شان، امنیتِ کشور را زیر سؤال می‌برند و با تبانیِ رسانه‌های ضدانقلاب، برای نظام، هزینه و شما را منفعل می‌سازند؟!

آقای وزیرِ مسئول امنیت! همان دراویشِ آزادشده، رهبرانِ غائله خیابان پاسداران نبودند و نشدند؟! نگویید که خبر ندارم!

مگر دراویش نعمت اللهی در خیابان برای دستگیریِ چند ساعته هم‌مسلک‌شان، تحصن نکردند؟ چرا چند ساعته و به شدیدترین شکلِ ممکن، آن‌ها را جمع نکردید؟

مگر اتفاقات چند روز اخیر، باز هم با تحصن به بهانه دستگیری هم‌مسلک‌شان آغاز نشد؟ این چه رویه‌ای است؟

آنگاه که دانشجویان عدالتخواه و انقلابی و یا یک کارگرِ جانباز و انقلابیِ این کشور، دستگیر شده یا می‌شوند هم اجازه تحصن یا اعتراض، حتی به یک نفر در خیابان، داده یا می‌دهید؟!

آقای وزیر! چرا غائله دراویش در خیابان پاسداران اتفاق می‌افتد؟ چرا در خیابانِ دیگری اتفاق نیفتاد و نمی‌افتد؟ مگر آنجا محل سکونتِ قطب‌شان و خودشان نیست؟ مگر اغتشاش‌گران از منازلِ همین منطقه استفاده نمی‌کردند؟

آقای رحمانی فضلی! عکس‌ها و فیلم‌ها و فعالیت‌ها کاملاً عیان و مشهود است! شما “نمی‌دانستید کسانی که در ظاهر از عرفان و عشق دم می‌زنند، با خنجر و دشنه وارد می‌شوند”؟ اگر نمی‌دانستید که یک فاجعه است؛ چون پرونده آنها در جمهوری اسلامی که مثل روز، روشن است و در طول تاریخ کشور نیز بزرگترین جنایت‌ها در ارتباط با همین فرقه‌ها بوده است.

مگر اواسطِ بهمن‌ماه در همین منطقه (پاسداران) و توسط همین افراد که فیلم و عکس‌هایشان با یک جستجویِ ساده اینترنتی نیز در دسترس است، موتورها و ماشین‌های نیروهای امنیتی پس از تصرّف، نابود نشد؟! چرا آنجا موضع‌گیری نکردید؟ چرا دستگیرشان نکردید؟ با مردم روراست باشید!

یک رصدِ ساده همه چیز را روشن می‌کرد؛ سایت مجذوبان نور و فعالیت‌هایِ کسانی مانند محمد شریفی و کسری نوری، مجهول نبود!

چند شهیدِ دیگر برای ندانم‌کاری‌های مسئولین باید تقدیم شود؟

شما با محدود کردنِ نیرویِ انتظامی، آبرو و اقتدارش را خدشه‌دار کردید! فیلم‌های سخن‌گفتن نیروهای مظلومِ انتظامی با دراویش و تهدید و عربده‌کشی توسط دراویش، در اینترنت موجود است؛ در سایرِ تجمعات و تحصن‌ها نیز اینگونه رفتار می‌شود؟ نیرویِ مقتدر کشور اینگونه با تجمع‌کنندگان یا متحصنین سخن می‌گوید و یا در مقابل، کسی جرأت می‌کند، نیروی انتظامی را اینگونه تهدید کند؟!

شما را چه شده است؟

 

و کلامِ آخر:

آقای وزیر! غائله دراویش مربوط به یکی دو روز نیست و نبود! و خود بهتر می‌دانید …

قصه‌‌ی اغتشاشاتِ دی‌ماه آغاز شد و دو ماه است که ادامه دارد. حالا هم که دیگر پس از مدت‌ها و فشارِ رسانه‌ها و شهادت چند تن از فرزندانِ مظلومِ این کشور، نمی‌توانید سکوت کنید، از چه سخن می‌گویید؟ سالهاست حتی قاعده‌ی غلطِ “با دوست، مروّت؛ با دشمن، مدارا” را هم زیر پا گذاشته‌اید؛ با دوست، شدّت و غلظت می‌ورزید و یا نسبت به او، بی‌تفاوتید اما همچنان با دشمن، مدارا می‌کنید!

نکند خبر عضویت وزیر … و برادرانش در فرقه دراویش ذهبیه صحت دارد؟ این مسئله ارتباطی با آزادی و تقویت دراویش و مدارا با آنها در دولتِ جدید ندارد؟ جملات آشنایی که پس از اعتراضات و مطالباتِ اقتصادیِ یک ساله‌ی مردم مطرح شد، و ادعا شد که “مطالبات مردم فقط اقتصادی نیست بلکه فرهنگی، اجتماعی و امنیتی هم هست و محدود کردن این خواسته‌ها و مطالبات به حوزه اقتصاد، توهین به مردم و آدرس غلط است” ارتباطی با اتفاقات این دو ماه ندارد؟

ما را چه فرض کرده‌اید؟!

آیا می‌شود باز هم همچون گذشته، اینقدر راحت از کنارِ ماجرا عبور کرد؟ اینبار حتماً باید پاسخِ خونِ شهدایِ غائله‌ی دراویش را بدهید! گذشت، زمانه‌ی سکوتِ فاطمیون …

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها