• کدخبر: 57221
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۱۵ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۵
  • چاپ خبــر

چهارشنبه سوری پیشاپیش در بوشهر قربانی گرفت

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: روز پنج شنبه گذشته در محله سرتل شهر بوشهر سه جوان که در حال ساخت مواد معترقه بودند دچار آسیب شدند که در حال حاضر در بیمارستان سوختگی تحت درمان هستند.

 

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل از  سپاس؛ با نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال که چهارشنبه سوری نام دارد برخی از جوانان و نوجوانان برای اینکه این شب را هیجانی کنند در کنار آتش بازی اقدام به تهیه مواد معترقه بسیار خطرناک می کنند که این موضوع تا کنون جان بسیاری از هموطنان را از دست داده است.

بر اساس آمار سازمان اورژانس کشور و نیروی انتظامی استان بوشهر یکی از استانهایی است که در حوزه خطرات چهارشنبه آخر سال دارای آمار بالایی است.

این جوانان و نوجوانان بوشهری که سالانه به آمار مجروهان و افرد کشته شده اضافه می شوند از ابتدای اسفند ماه فعالیت های ساخت مواد معترقه در خانه و محل های امن آغاز کرده اند.

براساس اخبار منتشر شده در شبکه های اجتماعی روزهای آخرهفته گذشته در یکی از محلات شهر بوشهر سه نوجوان که در حال ساخت مواد معترقه دست ساز بوده اند مصدوم شده اند.

این سه جوان آسیب دیده که بین ۱۸ تا ۲۰ سال سن دارند دچار سوختگی ۹ درصد شده و شنوایی را کاملا از دست داده اند، اما یکی از آنها در وضعیت تاسف باری است که ۱۰۰ درصد سوختگی دارد.

این مصدومان در حال حاضر تحت درمان هستند.

ابراهیم عرب زاده فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر با اشاره به این موضوع، گفت: روز پنج شنبه گذشته در محله سرتل شهر بوشهر سه جوان که در حال ساخت مواد معترقه بودند دچار آسیب شدند که در حال حاضر در بیمارستان سوختگی تحت درمان هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر اظهار کرد:یکی از مصدومان تمام اعضاء بدنش دچار سوختگی شده است.

عرب زاده با اشاره به مادهه قانونی این حادثه، افزود: در صورت بروز هر گونه حادثه ناشی از مواد محترقه ، افراد نگهدارنده و استفاده کننده ضامن هستند و به تناسب نوع خسارت وارده برابر قانون با آنان برخورد خواهد شد.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها