• کدخبر: 58535
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۴۷ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۵
  • چاپ خبــر
رئیس تیم امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر کشور:

همه مکان های وابسته به مسیر سقوط هواپیما جستجو شده است/برودت هوا نیروهای عملیاتی را تهدید می کند

کبادی: تمامی مکانهای وابسته به مسیر سقوط هواپیما کاوش و جستجو شده است، هر آنچه که در منطقه سقوط رویت شد بسته بندی و به مراجع قضایی تحویل داده شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا محمد کبادی در گفتگو اختصاصی با صبح زاگرس به آخرین روند عملیات امدادی و جستجوی پیکرهای مسافران سانحه هوایی یاسوج اشاره کرد و گفت:با توجه به پایداری هوا دردشانزدهمین روز از وقوع حادثه تیم های امدادی که متشکل از نیروهای بومی، کوهنوردان و تکاوران ارتش و سپاه بودند به منطقه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه تمامی مکانهای وابسته به مسیر سقوط هواپیما کاووش و جستجو شده است؛بیان کرد:هر آنچه که در منطقه سقوط رویت شد  بسته بندی و کاور شده ویه مراجع قضایی تحویل داده شد.

رئیس تیم امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر کشور به انتقال برخی از نیروهای امدادی به شهر سی سخت اشاره کرد و افزود:با توجه به وزش باد امروز و امکان نداشتن پرواز بالگرد تعدادی از نیروهای امدادی به پایین دست انتقال داده شدند.

کبادی با اشاره به اینکه امروز امکان پرواز بالگرد میسر نیست گفت:در حال حاضر عملیات تداوم دارد و زمان مشخصی برای آن لحاظ نشده است.

وی این عملیات را بسیار پیچیده دانست و افزود:به دلیل اینکه منطقه سقوط هواپیما بهمن گیر و بسیار پر خطر است عملیات بسیار سخت و پیچیده را انجام داده ایم که در حال حاضر برودت هوا نیروهای عملیاتی را تهدید می کند.

رئیس تیم امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر کشور با بیان اینکه شرایط روزهای آینده شرایط خوبی نیست گفت:آنچیزی که مشخص است این بوده که تمامی مناطق  اطراف هواپیما تجسس شده است.

وی  با بیان اینکه رسانه به دنبال از بین بردن ذهنیت ها باشند گفت:تمام ذهنیت ها و ناگفته ها از محیط سقوط هواپیما از رسانه ملی انعکاس داده خواهد شد و باید این موضوعات برای از بین بردن ذهنیت ها گفته شود.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها