• کدخبر: 59331
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۲۲ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
  • چاپ خبــر

تولید یک میلیون کارت هوشمند شناسایی بنیاد شهید و امور ایثارگران

مدیرعامل شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران از تولید یک میلیون کارت هوشمند شناسایی برای خانواده شهدا،‌ جانبازان و ایثارگران خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا منصوری مدیرعامل شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران از آغاز فرایند طراحی، تولید و صدور کارت هوشمند شناسایی ویژه خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران با سه طرح مختلف و به سفارش بنیاد شهید و امور ایثارگران، در اسفند ماه ۱۳۹۶ در شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران خبر داد.

به گفته منصوری این کارت‌ها از امنیت بالایی از لحاظ طراحی، نوع مرکب‌های به کار گرفته شده در بخش چاپ و لایه الکترونیک تراشه هوشمند برخوردار هستند.

منصوری در ادامه با اشاره به افزایش ظرفیت تولید انواع کارت‌های هوشمند اعتباری و شناسایی در سال ۱۳۹۶ در این شرکت گفت: در سال ۱۳۹۶ با برنامه‌ریزی دقیق، تعیین شیفت‌های کاری، ارتقای قابلیت های تولیدی ماشین آلات واحد کارت و… توانستیم ظرفیت تولید انواع کارت‌های هوشمند اعتباری و شناسایی را تا ۵۰% نسبت به سنوات گذشته افزایش دهیم.

وی همچنین اضافه کرد: در سال ۱۳۹۶ در بخش تولید انواع کارت های هوشمند به رکورد ۴۵ میلیون قطعه در یک سال رسیدیم و امیدوار هستیم که این روند همچنان ادامه پیدا کند.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها