• کدخبر: 59478
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۱۵ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
  • چاپ خبــر
نادر قاضی پور:

خدمت به محرومین؛ مهمترین انگیزه آیت الله رئیسی در آستان قدس است

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: آیت الله رئیسی در مدت زمان فعالیت خود در آستان قدس رضوی اقدامات بسیار شایسته و مفیدی انجام داده است و خدمت به محرومین از مهمترین انگیزه های کاری وی در این مسئولیت است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا صبح زاگرس حدود دو سال از انتخاب آیت الله رئیسی به عنوان تولیت آستان قدس رضوی می گذرد و از جمله مهمترین اقدامات و کارهای دوران مسئولیت وی در این جایگاه، میتوان به تلاش برای محرومیت زدایی و نگاه ویژه به طبقه محروم و کمتر برخوردار جامعه داشته است .

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت و گوی اختصاصی با صبح زاگرس ، ضمن اشاره به فعالیت های بسیار خوب آیت الله رئیسی بعد از پذیرش تولیت آستان قدس رضوی،گفت: آیت الله رئیسی در مدت زمان فعالیت خود در آستان قدس رضوی اقدامات بسیار شایسته و مفیدی انجام داده است و خدمت به محرومین از مهمترین انگیزه های کاری وی در این مسئولیت است.

نادر قاضی پور بیان کرد: آیت الله رئیسی انگیزه ی خدمت به محرومین را داشته؛ و طبق تاکیدات رهبر انقلاب که خواستار رسیدگی به قشر محروم جامعه بودند ، در حال تلاش هستند و اقدامات خوبی نیز انجام داده اند .

وی افزود: آستان قدس رضوی با برنامه هایی که دارد نسبت به پیگیری و حل مشکلات  مردم محروم اقدام می کند.

قاضی پور در ادامه گفت: آستان قدس رضوی با ریاست آقای رئیسی توانسته است در نقاط محروم اقداماتی را انجام دهد که به نظر من، بهترین اقدامی که انجام داده است این است که مقدمات سفر زیارتی مشهد مقدس را برای کسانی که تاکنون به بارگاه امام رضا (ع) مشرف نشده اند ، مهیا کرده است و این بهترین کار آقای رئیسی در زمان تولیت آستان قدس رضوی است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: از زمانی که آقای رئیسی تولیت آستان قدس را بر عهده گرفته اند، یک نگرش صد و هشتاد درجه در رابطه با محرومین و افراد ضعیف جامعه در پیش گرفته است که حفط آبروی نیازمندان و محرومان را نیز مورد توجه داشته است و امیدواریم که این خدمات را به همه محرومان  در سراسر ایران بتوانند ارائه دهند .

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها