• کدخبر: 60173
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۰۱ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۰
  • چاپ خبــر
طنزنامه؛

نظریه‌های نوین پیرامون تاریخ

در آستانۀ ثبت رکورد جدید توسط دلار، به میان مردم رفتیم تا از نزدیک واکنش اونها رو ببینیم.یک آقای هموطن: آقای رئیس جمهور، ما منتظر هستیم نظرات جدید شما رو دربارۀ تاریخ اسلام بشنویم، به نظر ما شما توی تاریخ در حد و اندازۀ طبری هستید.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل از بلاغ، خبرنگار: در آستانۀ ثبت رکورد جدید توسط دلار، به میان مردم رفتیم تا از نزدیک واکنش اونها رو ببینیم.

سلام آقای هموطن؛ الان رئیس جمهور دارن تصویرتون رو می‌بینن، نظرتون درباره دلار چیه؟

آقای هموطن: خیلی خوبه، فقط یک کم وقتش رو بیشتر کنن عالی میشه، بازیگراش هم همشون خوب هستن، به خصوص اونی که میگه قول می‌دید دلار گرون نشه، ما دوستش داریم.

یک هموطن: آقای رئیس جمهور! خیلی مخلصیم! خودتون رو ناراحت نکنید، اوقات خودتون رو تلخ نکنید، دلار یک ورق پاره بیشتر نیست، ما راضی به زحمت شما نیستیم.

یک خانم هموطن: با سلام خدمت آقای رئیس جمهور، از روزی که دلار گرون شده ما خیلی خوشحالیم، آخه شما به یکی دیگه از وعده‌هاتون که به عقب برنمیگردیم بود عمل کردید، این باعث افتخار ماست.

هموطن: با سلام و عرض خسته نباشید خدمت آقای رئیس جمهور و برنامه‌های خوبشون! من و خانوادم عاشق برنامه‌های طنز شما هستیم، اصلاً برنامه شما خیلی بهتر از خندوانه هست، هر وقت شما با تسلط کامل از اوضاع جامعه در تلویزیون جوک تعریف می‌کنید، ما از خنده روده بُر می‌شیم، تو رو خدا برنامتون رو قطع نکنید، اگر از یکی مثل جناب خان هم تو برنامتون استفاده کنید عالی میشه.

هموطنی دیگر: سلام، ما خبر شادی و نشاط خود را از همینجا به دولت تدبیر و امید می‌رسانیم، آقای رئیس جمهور یک سوال است که مدت‌هاست ذهن مرا به خودش مشغول کرده؛ اونهم اینه که تکلیف سبد کالا چی شد!؟

یک هموطن عصبانی: این فقط و فقط به دستور اعلی حضرت درست میشه! اعلی حضرت همایونی قِلِق دلار دستش بود، برش گردونید که همه چیز رو درست کنه.

یکی دیگر از هموطنان: جناب رئیس جمهور؛ با سلام؛ این دستاورد بزرگ رو به همه به ویژه شخص شما تبریک میگیم؛ خوشبختانه با این کار یعنی افزایش قیمت دلار، صرافی‌های اقوام و نزدیکانتون به رونق خوبی میرسن، امیدواریم که با بیشتر شدن صرافی‌های بستگانتون، مشکل بیکاری حل بشه.

هموطن دیگرتر: جناب رئیس جمهور هرگز نگران یک ایرانی نباشید، ما خودمون بلدیم زنده بمونیم.

یک هموطن دیگرتری که اشک میریزد: آقای رئیس جمهور! ما از خوشحالی اشک شوق میریزیم، خدا امواتتون رو رحمت کنه، ممنونیم که عزت نفس رو به دلار برگردوندیدن، مادر مُرده تو این سالها خیلی بدبختی کشید، انشاالله شوکتش رو هم برگردونید.

یک آقای هموطن دیگر: آقای رئیس جمهور، ما منتظر هستیم نظرات جدید شما رو دربارۀ تاریخ اسلام بشنویم، به نظر ما شما توی تاریخ در حد و اندازۀ طبری هستید.

خبرنگار در حالی که بغض کرده: آقای رئیس جمهور تا حالا از این زاویش نگاه نکرده بودینااا.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها