• کدخبر: 60367
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۰۴ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
  • چاپ خبــر
طنزنامه؛

فداکاری‌های داداشِش

تحت فرماندهی داداش رئیس جمهور، “آقوی همساده” در یکی از قسمت‌های “کلاه قرمزی” سبب شد تا موجی از پشیمانی در بین مردم از رأی به داداشِ داداشِ رئیس جمهور ایجاد شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل از بلاغ، یک منبع آگاه و نزدیک به همه جا گفت: متاسفانه درصد مکدر شدن رئیس جمهور در این روزها از دوز عادی به دوز بسیار غیر عادی افزایش یافته و پزشکان حال روحی وی را بسیار خراب عنوان کردند.

اخبار شنیده شده از همین منبع آگاه حاکی است که مشاور بسیار دانای رئیس جمهور نیز با ارائه راهکارهای عاقلانه و تدابیر خاص نتوانسته است از مکدر شدن بیش از حد وی بکاهد.

منابع اطلاعاتی و امنیتی با فرماندهی هوشمندانه داداش رئیس جمهور، ریشه این همه مکدر شدن را برنامه” کلاه قرمزی ۹۷″ اعلام کردند.

طبق گزارشات این منابع امنیتی و اطلاعاتی؛ تحت فرماندهی داداش رئیس جمهور، “آقوی همساده” در یکی از قسمت‌های “کلاه قرمزی” سبب شد تا موجی از پشیمانی در بین مردم از رأی به داداشِ داداشِ رئیس جمهور ایجاد شود.

باز هم طبق گزارشات این منابع “آقوی همساده” علی رغم سادگی و بدشانسی فردی بسیار خبره در ایجاد جنگ‌های روانی است.

“آقوی همساده” با تاثیر منفی بر افکار جامعه سبب بی‌ثباتی قیمت ارز، طلا، بنزین، مرغ، تخم مرغ و حتی نان و پیاز شده و با تحریک برخی از سازمان‌ها موجب افزایش ۲۰ هزار تومانی عوارض خروج از کشور شده است.

طبق تحقیقات نیروهای امنیتی داداش رئیس جمهور؛ “آقوی همساده” آموزش دیده سازمان‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل است، وی در حالی که قیمت دلار مشخص نبود در برابر آقای مجری، جیگر و فامیل دور یک گاف اطلاعاتی داد و از رسیدن دلار به ۵۵۰۰ تومان پرده برداشت.

این منبع بسیار آگاه گفت: هم اکنون با بازداشت “آقوی همساده” به عنوان یک اخلالگر ارزی و اقتصادی، تلاش می‌کنیم تا با اعتراف از وی؛ سایر همدستان نفوذیش را نیز شناسایی کنیم، تا کمی ار دوز مکدر شدن رئیس جمهور کاهش یابد.

رئیس جمهور به خاطر مکدر شدن از برنامه تلویزیونی کلاه قرمزی، از صدا و سیمای ایران که تبدیل به مکانی امن برای اخلالگران اقتصادی شده است بسیار مکدر و قصد دارند تمام برنامه‌های تلویزیونی و صحبت‌های صمیمانه خود را با اجرای بی‌نظیر “رشیدپور” عزیز از تلویزیون ترکیه انجام دهند.

این منبع ادامه داد: داداش رئیس جمهور که مهارت ویژه‌ای در شناسایی جاسوسان و اخلالگران ارزی و اقتصادی دارد، عملکرد بسیار خارق‌العاده‌ای را برای جلوگیری از مکدر شدن داداشِش انجام داده است، او برادری را در حق داداشِش تمام کرده است.

امیدواریم سایر داداش‌های اعضای کابینه با الگو قرار دادن داداش رئیس جمهور، سعی کنند تا اوضاع سر و سامان داده شود.

این منبع گفت: احتمالا به پاس فداکاری داداش رئیس جمهور در این روزها و رها کردن کار و زندگی و زن و فرزند، از وی یک تندیس زرین فداکاری ساخته و نوک برج میلاد نصب شود.

پایان آگاهی منبع آگاه، تا آگاهی دیگر…

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها