• کدخبر: 60508
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۱۸ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
  • چاپ خبــر
طنزنامه؛

یه چیزی ببرید! رنج یا لذت

فرمانده اسحاق به عنوان فرماندۀ اقتصاد مقاومتی در پادگان دولت گفت: کشور در مقطع حساس کنونی با مشکلات عدیده ای روبروست! ما تاکنون فکر می کردیم مردم از گرانی، بیکاری و مشکلات متعدد معیشتی لذت می برند، اما دریافتیم که مردم دارند رنج می برند

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل از بلاغ، ساعت ۹:۴۵ دقیقۀ صبح/ محوطۀ پادگان دولت:

فرمانده اسحاق که به عنوان فرماندۀ اقتصاد مقاومتی در پادگان دولت مشغول ریختن استراتژی‌های مختلف برای حمله به قلب فساد و ایجاد رونق اقتصادی بود سربازان پادگان دولت را به صف کرد و گفت: سربازان شجاع من! کشور در مقطع حساس کنونی با مشکلات عدیده‌ای روبروست! ما تاکنون فکر می‌کردیم مردم از گرانی، بیکاری و مشکلات متعدد معیشتی لذت می‌برند، اما دریافتیم که مردم دارند رنج می‌برند.

ما باید تمام قوای خود را جمع کنیم تا مردم را از این حالت پریشانی نجات دهیم، استراتژی من، به عنوان فرمانده اقتصاد مقاومتی این است که ما هر کاری بکنیم تا مردم از این همه بدبختی که ما در این چند سال بر سرشان آوار کردیم لذت ببرند.

هر کدام از شما تاکتیک، تکنیک و یا استراتژیی بلد است می‌تواند برای شاد کردن دل مردم و لذت بردن آنها از بیکاری و تورم ارائه دهد.

سرباز وظیفه نوبخت خطاب به فرمانده اسحاق گفت: جناب فرمانده! ما تا یادمون هست تو این دولت، کشور در مقطع حساس کنونی قرار داشت و با مشکلات عدیده‌ای هم روبرو بود، ما خسته شدیم، دیگه استراتژی و تاکتیکامون ته کشید!

فرمانده اسحاق در حالی که بسیار خشمگین بود دستور داد تا سرباز وظیفه نوبخت را به عنوان اخلالگر به انفرادی منتقل کنند.

سرباز وظیفه ظریف فرمانده اسحاق گفت: فرمانده! من می ‌ونم با فشار ایمیلی؛ توئیتری، اینستاگرامی، سروشی و… مردم رو وادار کنم تا از گرانی و بدبختی‌هاشون لذت ببرن، تعریف از خود نباشه من از این تاکتیک در سطح جهانی بهره فراوانی بردم.

سرباز وظیفه قاضی‌زاده خطاب به فرمانده اسحاق گفت: فرمانده اسحاق! ما خیلی خوب بلدیم بگیم بی‌شعور! مردم خوششون میاد، غم و غصه‌هاشون یادشون میره! چند تا دیگه از اینها بلدیم، مثلاً خوب بلدیم بگیم بوووووق یا بگیم بوووووووووووق!

سرباز وظیفه آخوندی دستش را بالا برد و گفت: جناب فرمانده! ما می‌تونیم مردم رو بیمه کنیم اینکار باعث میشه خوشحال بشن و از تمامی بدبختی‌ها لذت ببرن، این استراتژی قبلاً یکبار توی تصادف قطار امتحانش رو پس داده و تضمینیه، اگر این نشد می‌تونیم کتکشون هم بزنیم.

سرباز وظیفه زنگنه گفت: فرمانده اسحاق! به نظر ما مردم رو ول کنید، بالاخره اونها یک چیزی دارن میبرن، حالا رنج یا لذت! انتخاب با خودشونه.

فرمانده اسحاق در حالی که اشک شوق در چشمانش حلقه بسته بود گفت: سربازان شجاع من! از اینکه شما اینقدر استراتژی و تاکتیک در آستین خود دارید تا بتوانید در مواقع بحرانی با جانفشانی مردم رو نجات بدید به خودم می‌بالم، شما با این جلسۀ بسیار سنگین و حساس نیاز به چند ماه استراحت دارید، بروید و خوب استراحت کنید و اصلاً فکر خودتون رو درگیر مسائل پیش پا افتاده‌ای چون رکود، تورم، بیکاری، مسکن و سایر معضلات ریز و درست مردم نکنید.

با این فرمان فرمانده اسحاق، سربازان پادگان دولت به مرخصی چند ماهه رفتند.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها