• کدخبر: 60535
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۰۶ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
  • چاپ خبــر

اما و اگرهای اجرای رتبه بندی معلمان در سال ۹۷

سرپرست امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش از طی شدن مراحل نهایی طرح رتبه بندی در شورای عالی آموزش و پرورش خبر داد.

 

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل از خبرنگارحوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ناصر سلیمان زاده سرپرست امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش  درباره اجرای طرح رتبه‌بندی برای مهر سال ۹۷ عنوان کرد: در تلاش هستیم تا این طرح را برای مهر ۹۷اجرایی کنیم البته این موضوع منوط به همکاری شورای عالی آموزش و پرورش است.

وی ادامه داد: چنانچه شورای‌عالی آموزش و پرورش مصوبه رتبه‌بندی را به موقع تصویب کند رتبه بندی را در مهر ۹۷اجرا می کنیم البته اکنون این مصوبه مراحل نهایی را طی می‌کند.

سرپرست امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه باید تلاش بیشتری برای اجرای رتبه بندی داشته باشیم، درباره اعتبار مورد نیاز اجرای طرح گفت: درباره این موضوع مراجع تصویب کننده از جمله مجلس باید میزان اعتبارات را مشخص کند.

سلیمان‌زاده یادآور شد: ۸ هزار میلیارد تومان حداکثر رقمی است که برای اجرای طرح رتبه بندی درخواست داریم و اگر مراجع تصویب کننده با درصد پایین‌تری موافقت کنند قطعا مبلغ کمتری برای طرح اختصاص می‌یابد.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها