• کدخبر: 60557
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۱۶ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
  • چاپ خبــر
تقی زاده خبر داد

پرداخت وام ۴ میلیون تومانی به ۲۵ هزار بازنشسته در هر ماه

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ۴ میلیون تومانی به ۲۵ هزار نفر از بازنشستگان کشور در هر ماه خبر داد.

 

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل از گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، جمشید تقی زاده مدیرعامل صندوق بازنشستگی اظهار کرد: افزایش قدرت خرید بازنشستگان از اهداف صندوق در سال جاری است، در این راستا پرداخت وام ضروری قرض الحسنه می‌تواند به تحقق این هدف کمک شایانی کند.

وی افزود: با برنامه ریزی انجام شده در هر ماه به قریب ۲۵ هزار نفر از بازنشستگان وام ۴ میلیونی تومانی، با کارمزد ۴ درصد و با اقساط ۳۶ ماهه پرداخت می‌شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: تاکنون وام ۴ میلیون تومانی به ۱۸۰ هزار نفر از بازنشستگان متقاضی پرداخت شده و پیش بینی می‌شود تا پایان شهریور ماه سال جاری این وام به حساب ٣٠٠ هزار نفر از بازنشستگان و موظفین واجدالشرایط که اسامی آن‌ها از طریق سایت در دسترس است، واریز شود.

بر اساس گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، تقی زاده در پایان تاکید کرد: توجه به نیاز‌های اقتصادی بازنشستگان و بهبود معیشت آنان از اولویت‌های اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق بازشستگی کشوری است و در این زمینه برنامه‌هایی در دست تهیه است که در آینده اعلام خواهد شد.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها