• کدخبر: 60741
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۲۲ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
  • چاپ خبــر
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با دانا:

تعداد امضاهای طرح سوال از رئیس جمهور بیش از حد نصاب است/ پیگیر وضعیت موسسات مالی و اعتباری هستیم

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به در خصوص اخرین وضعیت سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری و اقدامات مجلس در این باره اظهار داشت: مهم ترین کاری که مجلس برای رسیدگی به وضعیت موسسات مالی و اعتباری انجام داده “طرح سوال از رئیس جمهور” در این باره بوده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل از خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد انارکی محمدی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در خصوص اخرین وضعیت سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری و اقدامات مجلس در این باره اظهار داشت: بعد از ماده ۲۳۶ که در مجلس انجام شد، مهم ترین کاری که مجلس برای رسیدگی به وضعیت موسسات مالی و اعتباری انجام داده “طرح سوال از رئیس جمهور” در این باره است.

 

وی با اشاره به حد نصاب رسیدن امضاهای ” طرح سوال از رئیس جمهور” اظهارداشت: تعداد امضاهای طرح سوال از رئیس جمهور نیز به بیش از حد نصاب رسیده است و در دستور کار مجلس است و در روز های آتی به این امر در مجلس رسیدگی می شود.

 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جلساتی را در این باره با رئیس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد نیز در کمیسیون اقتصادی داشته ایم و پیگیر موضوع مطرح شده در خصوص سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری هستیم.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها