• کدخبر: 60946
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۲۶ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱
  • چاپ خبــر
نماینده شهرستان های دهاقان و شهرضا در مجلس شورای اسلامی:

با استفاده صحیح از ظرفیت های شهرستان دهاقان شاهد پیشرفت خواهیم بود

نماینده مردم شهرستان های دهاقان و شهرضا در مجلس شورای اسلامی گفت: همه ما باید از ظرفیت های شهرستان بطور صحیح استفاده کنیم و کمبودها را بهانه ای برای پیگیری نکردن امور قرار ندهیم تا بتوانیم در آینده شاهد رشد و پیشرفت در شهرستان باشیم.

به گزارش دهاقان بیدار، عصر امروز سمیه محمودی در نشستی صمیمی با هنرمندان شهرستان دهاقان گفت: حضور هنرمندان و پیشکسوتان هنر دهاقانی در فضای سرسبزی همچون مجموعه تفریحی باغ نشین عمو حس و حال خاصی را برای همه ما بوجود آورده است.

نماینده مردم دهاقان و شهرضا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کمبودها نمی توانند بهانه ای شوند تا از ظرفیت های شهرستان بدرستی استفاده نشود خاطرنشان کرد: همه ما باید از ظرفیت های شهرستان بطور صحیح استفاده کنیم و کمبودها را بهانه ای برای پیگیری نکردن امور قرار ندهیم.

محمودی با تأکید بر اینکه باید هنرمندان از فضاهای مناسب بمنظور ارائه هنر خود استفاده کنند تصریح کرد: امید داریم در آینده در تخصیص تملک دارایی شهرستان جایگاه خوبی به اهل هنر شهرستان دهاقان اختصاص پیدا کند تا هنرمندان بتوانند استفاده بهتری داشته باشند و پس از آن نیز سینما آزادی شهرستان نیز فعال و به روز شود.

وی افزود: اگر بخواهیم کاری شایسته در سطح کشور انجام شود باید دست به دست هم دهیم و برای آن تلاش کنیم، فرماندار شهرستان نیز بمنظور بالا بردن رشد شهرستان در زمینه‌های مختلف پیگیر هستند و امید داریم با این پیگیری ها شاهد رشد و پیشرفت منطقه باشیم.

علیرضا خادم الفقراء رئیس انجمن ادبی شهرستان گلشن در این مراسم اذعان کرد: نبود مکان مناسبی برای حضور هنرمندان و برگزاری محافل یکی از مشکلات هنرمندان این منطقه است که باید رفع شود.

 وی گفت: در شهرستان دهاقان کمبود یک فرهنگسرا احساس می شود که بتواند به رشد و ارتقای هنر شهرستان کمک بسزایی کند.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها