• کدخبر: 60993
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۲۹ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲
  • چاپ خبــر
نماینده مردم شهرستان های دهاقان و شهرضا در مجلس شورای اسلامی:

جلسات بدون مصوبه فقط وقت تلف کردن است/ تکریم ارباب رجوع و رفع مشکلات مردم ضروری است

نماینده مردم شهرستان های دهاقان و شهرضا در مجلس شورای اسلامی گفت: مسؤولان شهرستان باید مردم را امیدوار کنند و علاوه بر مشکلاتی که در کشور و شهرستان وجود دارد، خوبی‌ها هم در کنار این مشکلات نشان داده شوند، جلساتی که بدون مصوبه باشند وقت تلف کردن است.

به گزارش صاحب نیوز؛ سمیه محمودی عصر شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان دهاقان که در محل فرمانداری با حضور مسؤولان برگزار شد،با اشاره به اینکه سال ۹۷ بنام سال حمایت از تولید ایرانی نامگذاری شده است افزود: حمایت از تولیدات داخلی در کشور وظیفه دولت، مجلس و مردم است و باید شرایطی را برای تولیدکنندگان بوجود آوریم تا تولیدکنندگان کالاها و خریداران آن کالاها راضی بوده و شاهد سال پررونقی باشیم.

نماینده مردم شهرستان های دهاقان و شهرضا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مورد موضوع تلگرام امنیت کشور مدنظر است خاطرنشان کرد: حدود ۴۰ میلیون نفر از ۲۰۰ میلیون نفر عضو تلگرام افراد ایرانی بودند که این عضویت توانسته موارد سیاسی و اجتماعی را در کشور تحت تأثیر قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه فیلترینگ تلگرام موضوع مهم کشور بوده و این بحث جنبه سیاسی ندارد، تصریح کرد:عضویت در تلگرام توانسته یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار را بدون هیچ پشتوانه‌ای از کشور کند که این موضوع نیز به نوبه خود اقتصاد کشور را تحت تأثیر قرار داده است.

محمودی اذعان کرد: امسال باید سال پر کاری برای ما و دیگر مسئولان شهرستان باشد زیرا دشمن به دنبال اینست که یأس و ناامیدی ما را ببیند و نباید فراموش کنیم که مردم همیشه پشتوانه نظام و جمهوری اسلامی هستند.

نماینده مردم شهرستان های دهاقان و شهرضا در مجلس شورای اسلامی افزود: مسؤولان شهرستان باید مردم را امیدوار کنند و علاوه بر مشکلاتی که در کشور و شهرستان وجود دارد، خوبی‌ها هم در کنار این مشکلات نشان داده شوند، جلساتی که بدون مصوبه باشند وقت تلف کردن است.

فرماندار شهرستان دهاقان در این جلسه با تبریک اعیاد عبانیه و اشاره به شعار سال ۹۷ گفت: حمایت از کالای ایرانی باید محقق شود تا از برخی از مشکلات کشور کاسته شود.

علی اصغر قاسمیان اظهار کرد: اختصاص رتبه نخست به فرماندار شهرستان دهاقان در سال ۹۵ به سبب ارزیابی استاندار از عملکرد فرمانداری‌های سطح استان اصفهان بوده که تا وزارت کشور پیش می‌رود و دهاقان توانسته رتبه‌ بیش از ۹۰۰ را کسب کرده است.

وی افزود: آموزه‌های دینی ما به ما می‌گویند مدیران باید در شرایط سخت، در کنار مردم باشند، تکریم ارباب رجوع و رفع مشکلات مردم ضروری است و سبب می‌شود که امید به نظام و کارگزاران افزایش یابد.

انتهای پیام/ دهاقان بیدار

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها