• کدخبر: 61319
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۴۸ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۴
  • چاپ خبــر
دفاع پروفسور«رزاقی آذر» از نام خلیج فارس در کنفرانس بین المللی، باعث عزت دوباره ایرانیان شد
رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی:

دفاع پروفسور«رزاقی آذر» از نام خلیج فارس در کنفرانس بین المللی، باعث عزت دوباره ایرانیان شد

رییس زاده با تعریف و تمجید از اقدام انقلابی پروفسور رزاقی آذر در دفاع از نام خلیج فارس در یک کنفرانس بین المللی در امارات متحده عربی گفت: این اقدام پسندیده باعث عزت دوباره ایرانیان شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل ازبسیج نیوز، محمد رئیس‌زاده رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی با پروفسور« مریم رزاقی‌آذر» یکی از متخصصان و چهره های علمی و پزشکی کشور دیدار کرد.

وی در این دیدار با تحسین قرار دادن عمل به موقع پروفسور رزاقی آذر درجریان سفر به امارات متحده عربی که باهدف شرکت و سخنرانی در یک همایش علمی صورت گرفته بود، گفت: شما در این کنفرانس بین المللی، استفاده یکی از شرکت‌کنندگان از نام جعلی خلیج عربی را تحمل نکردید و با نام بردن از خلیج فارس در متن سخنرانی خود، عزت ایرانی را بار دیگر نمایان ساختید که این اقدام شما واقعا شایسته تقدیر و تشکر است.

وی ادامه داد: اقدام جالب و ستودنی شما در آن کنفرانس و حمایت از نام خلیج فارس، بار دیگر نشان داد که ایران همیشه سرافراز است و هیچ کشوری نمی تواند هویت مان را از ما بگیرد و ما به عنوان پزشک و یک ایرانی از شنیدن این موضوع واقعا خوشحال شدیم.

رییس زاده تاکید کرد: شما به عنوان یک پزشک برجسته، غیرت به خرج دادید و هر کسی که بتواند در مقابل افرادی که سطح فکری پایینی دارند، هنر نمایی کند و از هویت خود دفاع نمایند، واقعا موجب خوشحالی می شود و شما توانستید این کار را به خوبی انجام دهید.

وی با ابلاغ پیام تشکر رییس سازمان بسیج مستعضفین به پروفسور رزاقی آذر خاطر نشان کرد: سردار غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین از اقدام و عمل به موقع شما در دفاع از نام خلیج فارس تقدیر و تشکر کردند و از ما خواستند که پیام تشکرشان را خدمت شما ابلاغ نماییم.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی در ادامه با بیان اینکه این حرکت زیبا یک پزشک ایرانی در کنفرانس بین المللی واقعا باعث غرور میلیون ها ایرانی در سرتا سر جهان شد، افزود: شما با تدبیر و علم خود، ایرانیان سراسر کشور را خوشحال نمودید و سازمان بسیج جامعه پزشکی هم از این اقدام شایسته شما، تقدیر می کند.

رییس زاده ادامه داد: اینکه یک پزشک ایرانی توانسته از نام خلیج فارس دفاع کند و در این راه مشکلاتی را برای خود دامن بزند، بازتاب های مختلفی هم در شبکه های اجتماعی و در میان مردم داشته است و این نشان دهنده اهمیت این موضوع است که شما آن را رقم زدید.

وی با اشاره به اینکه سازمان بسیج جامعه پزشکی از سال ۷۴ توسط موسسین بهداری در دوران دفاع مقدس آغاز به کار کرد و در قالب بسیج جامعه پزشکی تشکیل شد و اکنون ۲۳ سال سابقه دارد، گفت:عمده بسیج جامعه پزشکی این است که از طریق ظرفیت جهادی برای خدمت رسانی به مناطق محروم اقدام نماید در حال حاضر، در همه بیمارستان ها و اکثر دانشگاه های سراسر کشور کانونی به نام جامعه پزشکی وجود دارد.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی با بیان اینکه پزشکان و علاقمندان زیادی در کشور وجود دارند که با سازمان بسیج جامعه پزشکی ارتباط دارند و ما نقش پل ارتباطی بین آنها و مردم محروم هستیم و در طول سال، در قالب بیمارستان های صحرایی در مناطق محروم با استفاده از این ظرفیت پزشکان، برای مردم به صورت رایگان خدمات رسانی می نماییم و باید گفت که در قالب تیم های اضطراری ویزیت های رایگان داریم و در طول سال، ۸ میلیون نفر در مناطق محروم خدمات رایگان می شوند.

رییس زاده با بیان اینکه سازمان بسیج جامعه پزشکی در حوزه های علمی و فرهنگی هم فعالیت های زیادی انجام داده است، افزود: پرداختن به موضوع شهدای جامعه پزشکی از جمله کارهای فرهنگی است که در این سازمان انجام می گیرد.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها