• کدخبر: 61378
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۲۳ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۵
  • چاپ خبــر
آیت الله علوی گرگانی:

به بهانه زمینه سازی ظهور حضرت حجت(عج) جامعه رابه تباهی و فساد نکشانیم

متأسفانه بعضی ها به بهانه زمینه سازی ظهور حضرت، جامعه را با افکار آلوده به تباهی و فساد می کشانند. این دسته معتقدند باید جامعه به سوی فساد برود تا آن حضرت ظهور کند، درحالی که واقعیت این است که برای ظهور آن حضرت، ذهنها را آماده کنیم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  آیت الله علوی گرگانی پیش از ظهر دیروز در دیدار ستاد مردمی مهدویت، گفت: خداوند در این روزگار موقعیت های قرار داده و لازم است این فرصت ها را غنمیت شمرد و یکی از این فرصت ها تعلیم و تعلم نسبت به ظهور حضرت حجت(ع) است.

وی افزود: لازم است برای ظهور آن حضرت بستر و فرهنگ سازی کرد و در این رابطه به مردم و جوانان آگاهی داد.

معظم له بابیان اینکه ظهور حضرت، وعده الهی، حتمی و قطعی است، ولی باید برای این ظهور، به مردم آگاهی داد، اظهار داشتند: در این رابطه نقش مبلغین توانمند و هنرمند بسیار اثرگذار است و می توانند با بیان شیوا و رسا، فرهنگ سازی کرد و ذهن های مردم را آماده برای پذیرش و وعده الهی کرد.

آیت الله علوی گرگانی گفتند: اما متأسفانه بعضی ها به بهانه زمینه سازی ظهور حضرت، جامعه را با افکار آلوده به تباهی و فساد می کشانند.

مرجع تقلید شیعیان تصریح کرد: این دسته معتقدند باید جامعه به سوی فساد برود تا آن حضرت ظهور کند، درحالی که واقعیت چیز دیگری است؛ واقعیت این است که برای ظهور آن حضرت، ذهنها را آماده کنیم؛ نه اینکه جامعه را به فساد و تباهی بکشانیم تا حضرت بیاید و جامعه را از فساد پاک کند.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها