• کدخبر: 62919
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۱۵ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۷
  • چاپ خبــر
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان خبر داد؛

تمهیدات پلیس اصفهان برای ماه مهمانی خدا/ برخورد قاطع با روزه خواران در ملاء عام

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از تشدید اقدامات پلیس در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: پلیس با افرادی که به صورت علنی اقدام به روزه خواری می کنند برخورد قاطع و قانونی می کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل از صاحب نیوز؛ سرهنگ حسن یاردوستی از تشدید اقدامات پلیس در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: پلیس با افرادی که به صورت علنی اقدام به روزه خواری می کنند برخورد قاطع و قانونی می کند.

وی گفت: در شب های لیالی قدر تامین امنیت و ارائه خدمات به شهروندان و روزه داران تشدید خواهد شد.

وی با بیان اینکه ماه مهمانی خدا و معنویت و فضای روح بخش این ماه طوری حاکم می شود که همگان به دنبال اندوخته و ذخیره برای آخرت هستند، عنوان کرد: بی تردید پلیس طبق قانون با روزه خواران در ملاء عام برخورد خواهد کرد و روزه خوارانی که حرمت این ماه را نگه ندارند تحویل مراجع قضائی می شوند.

یاردوستی با اشاره به رعایت حال مسافران و افرادی که دارای عذر شرعی هستند بیان کرد: به این منظور خدمات رسانی مراکز پذیرایی با اخذ مجور از اماکن عمومی و رعایت شئونات اسلامی با استتار مکان از نظر پلیس بلامانع است و ساعت کار اغذیه فروشی ها یک ساعت قبل از افطار شروع می شود.

رئیس پلیس مرکز استان همچنین ضمن هشدار به رانندگان و سرنشینان وسایل نقلیه عمومی و شخصی توصیه کرد: این افراد موظف به رعایت حرمت ماه مبارک رمضان بوده و از هرگونه تظاهر به روزه خواری، ایجاد آلودگی صوتی و اعمال منافی شئونات اجتناب کنند که در صورت مشاهده با آنها برخورد خواهد شد.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها